• Anasayfa
  • Mobil
  • Prisma’ya Türkiye’den Rakip Çıktı: Artly

Prisma’ya Türkiye’den Rakip Çıktı: Artly

0
0
0
0
0
Prisma’ya Türkiye’den Rakip Çıktı: Artly
Son zamanların en popüler uygulaması olan Prisma’ya ülkemizden rakip olacak bir uygulama çıktı.

Oyun platformunda ortalığı Pokemon GO kasıp kavururken aynı şeyi fotoğraf uygulamaları arasındaki Prisma için söyleyebiliriz. Çektiğiniz fotoğrafları birer tabloya dönüştüren Prisma, son zamanların en çok indirilen fotoğraf uygulaması olma özelliğini taşıyor. 

Bu tarz tutulan uygulamalar, kısa süre içinde aynı işlevi gören rakip uygulamarla karşılaşırlar. Artly de bu anlamda Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmiş bir uygulama.

Tıpkı Prisma gibi fotoğrafları birer tabloya dönüştüren Artly’nin çalışma prensibi de benzer şekilde işliyor. Şimdilik 7 filtrenin bulunduğu uygulamada, düzenlediğiniz fotoğrafları Instagram ve diğer sosyal ağ platformlarında paylaşabileceğiniz kısayol tuşları da arayüzde direkt olarak karşınıza çıkıyor.

Prisma’daki filtre sayısına göre Artly’nin oldukça gerilerde kaldığını söyleyebiliriz fakat zamanla bu filtrelerin sayısının artacağını düşünüyorum. (Prisma’da da ilk başta -yanılmıyorsam- 8-9 filtre bulunuyordu) Uygulamanın indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz. (mobil için şuradan)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0