• Anasayfa
  • Bilim
  • Asit Kaynağına Düşen Talihsiz Adam, Bir Gün İçerisinde Yok Oldu!!

Asit Kaynağına Düşen Talihsiz Adam, Bir Gün İçerisinde Yok Oldu!!

1
0
0
0
0
Yellowstone Ulusal Parkı’ndaki asidik su kaynaklarından birisine düşen adamın cesedi, sadece bir gün içerisinde yok oldu.

Geçtiğimiz Haziran ayında, Yellowstone Ulusal Parkı’nın yaygın ve tehlikeli su kaynaklarından birisine düşen 23 yaşındaki bir Amerikalı hayata gözlerini yummuştu. Konu ile ilgili olarak bilgi vermeyen ve bölgeye erişimi bir süreliğine yasaklayan yetkililer, bugün yerel bir televizyon kanalına açıklamalarda bulundular.

Yer altından çıkan ve 93 derece sıcaklığa sahip olmasının yanı sıra, asidik olan bu su kaynakları, yetkililerin söylediğine göre 23 yaşındaki talihsiz adamın bedenini sadece bir gün içerisinde yok etti. Olayı anlatan kıdemli korucu Lorant Veress, genç adamın su kaynağına düşmesinden sonra cesedin sudan çıkarılması adına çalışmalar başlattıklarını, ancak fırtınanın çıkmasıyla çalışmaların bir sonraki güne ertelendiğini söyledi. Veress, ekibiyle birlikte ertesi gün olay yerine döndüklerinde adamın cesedini bulamadıklarını, asidik suyun cesedi sadece bir gün içerisinde erittiğini gördüklerini belirtti.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0