• Anasayfa
  • Asus
  • Asus'tan 3'ü 1 Arada: Transformer Book Trio

Asus'tan 3'ü 1 Arada: Transformer Book Trio

0
0
0
0
0
Tablet mi, bilgisayar mı? Cevap: Transformer Book! Asus yeni oyuncağı Transformer Book Trio ile mobili masaüstüne getiriyor! Hem dizüstü, hem masaüstü hem de tablet tek cihazda birleşiyor.
 
Asus mobili masaüstüne getiriyor! Hem dizüstü, hem masaüstü hem de tablet tek cihazda

Yenilikçi ürünleri ile bilgisayar dünyasının önde gelen isimlerinden Asus, mobil dünyasındaki yolunu belirlerken de çizgisini bozmadan performans arayan kullanıcıları ve bilgisayarlarından kopamayan tüketicileri düşünüyor.
Yeni Transformer Book, kullanıcılarına hem tablet, hem masaüstü hem de dizüstü bilgisyar performansını tek platformda sunuyor.

Temelde 1080p çözünürlük destekli 11.61” bir tablet olan tabletinizin yanında gelen klavye, aynı zamanda bir PC istasyonu. Tabletinizi tek başına kullandığınızda Intel atom işlemcili bir Android tablet kullanıyorsunuz; ama klavyenizle tabletinizi birleştirdiğinizde Intel Core i5 işlemcili bir bilgisayarınız oluveriyor (Voltron Voltron Voltron). Üstelik dilerseniz Windows 8 kullanabiliyor, dilerseniz Android ile devam edebiliyorsunuz.

 Tek Bilgisayar, İki Kullanıcı

Dilerseniz PC istasyonunuzu, harici herhangi bir monitöre bağlayarak bir masaüstü bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Böylece hem bir Android tabletiniz; hem de bir Win8 masaüstü bilgisayarınız olmuş oluyor.

Asus  Transformer Book Trio'nun 13 saatlik pil ömrü var ama eğer tabletinizi Windows ile kullanacaksanız bu süre 5 saate iniyor. Tabletin kendi depolama alanı 16 Gb iken bilgisayar kasası görevindeki klavyeniz 500 Gb’lık bir hard diske sahip.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0