• Anasayfa
  • Asus
  • Asus Yeni Akıllı Saati VivoWatch'ı Tanıtmaya Hazırlanıyor

Asus Yeni Akıllı Saati VivoWatch'ı Tanıtmaya Hazırlanıyor

1
0
0
0
0
Asus'un yeni çıkaracağı akıllı saati VivoWatch hakkında küçük bilgiler gelmeye başladı.
Asus yeni çıkaracağı akıllı saati için bugün yeni bir tanıtım yaptı. ''VivoWatch'' olarak adlandırılan yeni akıllı saat, Asus tarafından 14-19 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ''Milan Dizayn Haftası'' etkinliği çerçevesinde tanıtılacak.

Şu an edinilen bilgilere göre VivoWatch, 10 günlük bir batarya ömrü sunmakta ki bu oldukça etkileyici bir özellik.  Asus yeni akıllı saatin koruma seviyesinin IP67 olduğunu açıkladı.

Bu da şu demek oluyor; Asus'un yeni akıllı saat VivoWatch, toz ve suya karşı üst düzey korumalı olacak (suda kalma süresi maksimum 30 dakika). Ayrıca tahmin edebileceğiniz gibi yeni akıllı saatte kalp ritim monitörü ve uyku takip sistemi de olacak.Asus'un bir önceki akıllı saati ZenWatch,  ''Android Wear'' sınıfına dahil bir saati. Ancak VivoWatch'ın işletim sistemi hakkında henüz Asus tarafından yapılan bir açıklama yok. Bu durum da kafalara ''acaba işletim sistemi Windows olur mu?'' sorusunu getirmekte.

Çünkü Windows haberlerini takip ediyorsanız buradan da biliyorsunuzdur, Vivo ürün yelpazesi tümüyle Windows cihazlara odaklanmış durumda. Yani Asus'un yeni saati Vivo Watch, Windows işletim sistemi barındırır bir şekilde tanıtılırsa bu bizim için süpriz olmaz.

Asus yeni saati hakkında henüz fiyat, detaylı özellik, uyumluluk gibi faktörleri açıklamış değil. Ancak dediğimiz gibi takipçilerine 14-19 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ''Milan Dizayn Haftası''nı beklemelerini söyleyen Asus'un, yeni akıllı saatini burada tüm detaylarıyla sunacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0