ASUS Zenfone 2 Testten Başarıyla Geçti!

1
0
0
0
0
ASUS Zenfone 2 Testten Başarıyla Geçti!
ASUS'un yeni telefonu ASUS Zenfone 2'nin 4GB versiyonunun çoklu görev videosu yayınlandı. Test sonuçları ise ciddi anlamda şaşırtıcı.

ASUS bu yılın başında CES’te Zenfone 2’nin duyurusunu yapmış ve bu ASUS’un yeni üst düzey telefonu aynı zamanda 4GB RAM ile destekleyeceklerini açıklamışlardı.

Haliyle RAM 4GB olunca beklentilerde oldukça artıyor. LBS adındaki YouTuber, bu 4GB’lık ZenFone 2’yi zorlu bir teste sokmuş ve testi Youtube’a yüklemiş. 

Sistemi oldukça zorlayacak oyunları seçerek çoklu görev yöneticisini çalıştıran YouTuber’ın yaptığı test sayesinde 4GB’lık RAM’in telefonda ne gibi harikalar yaratabildiğini görmüş olduk.

2.3 GHz Intel Atom quad-core ile desteklenen cihazda, aynı anda GTA: San Andreas, N.O.V.A. 3, Asphalt 8, Real Racing 3, FIFA 2015:UT gibi oyunları çalıştırarak, bu oyunlar arasında geçiş yapmasına rağmen sistem neredeyse hiç zorlanmamış gibi gözüküyor.

Samsung, HTC ve Apple’ı sistem olarak geride bıraktığını ispatlayan telefon son derece etkileyici gözüküyor.

Bu kadar özelliği olan bir akıllı telefonu birkaç yıl önce almaya kalksak binlerce Türk lirasını bayılırdık. Şimdi ise bu telefon 350 dolar karşılığında kullanıcılarla buluşuyor.Kaynak: AndroidHeadlines

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0