• Anasayfa
  • Asus
  • Asus'un Yeni ZenFone'ları 4G Desteğiyle Yola Çıkıyor

Asus'un Yeni ZenFone'ları 4G Desteğiyle Yola Çıkıyor

0
0
0
0
0
Asus'un Yeni ZenFone'ları 4G Desteğiyle Yola Çıkıyor
Asus, ZenFone serisi ile 2014 yılında hatırı sayılır bir pazar payına sahip oldu. Gerek uygun fiyatıyla, gerek özellikleriyle ülkemizde de oldukça rağbet gördü. Asus firmasına aylık ortalama bir milyon satış başarısı getiren Zenfone modeli için, meyve veren ağaç benzetmesini yapabiliriz. 
Asus, ZenFone serisi ile 2014 yılında hatırı sayılır bir pazar payına sahip oldu. Gerek uygun fiyatıyla, gerek özellikleriyle ülkemizde de oldukça rağbet gördü. Asus firmasına aylık ortalama bir milyon satış başarısı getiren Zenfone modeli için, meyve veren ağaç benzetmesini yapabiliriz. Bu ağacı taşlamak istemeyen firma yeni modeller için girişimlerine başladı.

Intel ve Asus tarafından yapılan açıklamalarda, yeni çıkacak olan ZenFone modelinin 4G desteği ve 300 dolar civarında fiyatıyla geleceği bildirildi. Ülkemizde 2015'in ilk çeyreğinde kullanıma sunulması planlanan 4G desteğiyle birlikte, artık 4G'li telefonların üstün internet hızlarını da kullanabileceğiz. 5 Ocak 2015 tarihinde gösterileceği söylenen ZenFone'un tam olarak model ismi belli değil. CES 2015'te gösterilmesi beklenen telefonun ilk modelleri kadar ilgi görüp görmeyeceği de merak konusu.Detayların açığa çıkması için 5 Ocak 2015 tarihini beklememiz gerekecek. Ancak Zenfone yakaladığı başarı çizgisinden sapmazsa, bizleri yine bir fiyat performans canavarı telefon bekleyecek gibi gözüküyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0