• Anasayfa
  • Asus
  • Asus Zenfone 4 İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam

Asus Zenfone 4 İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam

0
0
0
0
0
Asus Zenfone 4 İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam
Akıllı telefon piyasasına hızlı ve sağlam bir giriş yapan Asus'un Zenfone serisinin en küçük ve en ucuz üyesi olan Zenfone 4'ü inceledim.
Marka bilinirliğini de arkasına alarak akıllı telefon piyasasına hızlı ve etkili bir giriş yapan Asus'un Zenfone serisi telefon piyasasını bir anda karıştırdı. Kaliteli, iyi ve ucuz bu telefonlar piyasada bir anda tükendi.

Serinin en küçük ve en ucuz üyesi olan Zenfone 4'ü kampanyamızı kazanan arkadaşımıza hediye etmek için aldık. Hazır cihaz elimizdeyken de kendisinin de iznini isteyerek bir inceleme videosu çektik.
 

Zenfone 4, adından da belli olduğu gibi 4 inçlik bir ekrana sahip ufak bir telefon. (aslında olması gereken telefon boyutunda bir telefon nasl alıştıysak artık küçük gelmeye başladı) 1 GB Ram'e sahip olan telefonda 1.2 GHz hızında çalışan Intel Atom Z2520 işlemci bulunuyor. 8 GB depolama alanına sahip telefonun hafızasına ek olarak 64 GB da SD kart ile hafıza katkısı yapılabiliyor. Ayrıca Asus'un ömür boyu ücretsiz 5 GB'lık bir depolama alanı da hediye ediliyor.

Ekran çözünürlüğü 480p olan Zenfone 4'ün arka kamerası 5 megapiksel ön kamerası ise 0,3 megapiksel.

449TL gibi uygun bir satış rakamına sahip olan Zenfone 4 fiyat performans karşılaştırmasına gidersek oldukça başarılı bir akıllı telefon.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0