• Anasayfa
  • Asus
  • Asus Zenfone C Bu Ay Türkiye'de Satışa Çıkıyor

Asus Zenfone C Bu Ay Türkiye'de Satışa Çıkıyor

0
0
0
0
0
Kısa süre önce tanıtımı yapılan Asus Zenfone C Türkiye'de satışa bu ay içinde çıkıyor.
Asus'un kısa süre önce Malezya'da tanıttığı Zenfone C, üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen ülkemizde de raflara geliyor.

Asus'un verdiği bilgiye göre daha önce bu haberimiz ile sizlere duyurduğumuz Zenfone C modelini bu ay içinde ülkemizde satışa çıkaracak.

Özelliklerini hatırlatmak gerekirse 4.5 inç büyüklüğündeki ekran 480x854 piksel çözünürlüğe sahip. Telefonda çift çekirdekli ve 1.2GHz hızındaki Atom Z2520 işlemci bulunuyor. 1GB RAM'e sahip olan cihazda 8GB MicroSD kart destekli depolama kapasitesi bulunuyor.8MP arka ve VGA ön kameraya sahip olan Zenfone C, 2100mAh büyüklüğündeki batarya ile sistemine göre iyi bir kullanım süresi vaad ediyor. Android 4.4 KitKat ile piyasaya çıkacak cihaz ucuz telefon arayanlar için yeni bir seçenek olacak.

Fiyat konusuna gelecek olursak 499TL olarak belirlenen fiyatı bana nedense 399TL olarak belirlenseydi daha makbule geçerdi gibi geldi. Yine de karar sizlere ait. Cihaz ay sonuna doğru raflardaki yerini alacak. (Malezya'daki satış fiyatı 349 Malezya rigiti, yani 223TL olarak belirlenmilşti)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0