Asus'tan Yeni Zenfone'lar Geliyor

0
0
0
0
0
Asus'tan Yeni Zenfone'lar Geliyor
Laptop ve ultrabooklarının ardından çıkardıkları tabletle mobil pazarda da varlık gösterme gayretinde olan ASUS, CES'te tanıttığı Zenfone serisi ile telefon dünyasında da rekabeti kızıştıracak.
Bilgisayar denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan ASUS, Notebook’lardan anakarta, tabletten, telefona kadar bir çok farklı alanda kullanıcıların karşısına çıkmakta. Firmanın akıllı telefon pazarındaki yüzü olan Zenfone serisinin yeni modelleri de raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Consumer Electronic Show’da (CES) sergilenen Asus, Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6’nın yapılan açıklamayla 11 Nisan’da Çin’de satışına başlanacak. Tabii bahsi geçen modellerin Türkiye dahil, Avrupa ve diğer bölgelerde ne zaman satışa çıkacağı henüz belli değil. 

Android 4.3 işletim sistemiyle gelen telefonların, yıl içerisinde 4.4 güncelleştirmesi alacağı belirtiliyor. Fiyatlar ise Zenfone 4 için 100 Dolar, Zenfone 5 için 150 Dolar ve Zenfone 6 için ise 200 Dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca isimlendirmede kullanılan rakamların telefonun boyutunu inç olarak yasıttığını da belirtelim. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0