Laptopa 3. Monitör Nasıl Bağlanır?

0
0
0
0
0
Laptopa 3. Monitör Nasıl Bağlanır?
Asus'un USB girişine sahip yeni monitörleri ile artık dizüstü bilgisayarlarınıza da üçüncü monitörü bağlayabiliyorsunuz. Güç kablosuna, HDMI ya da VGA'ya ihtiyaç duymadan üstelik ...
İki monitör ile çalışmanınm daha verimli olduğu ve işinizi rahattığı aşikar; ancak platform dizüstü bilgisayar olduğunda monitör sayısını artırmak kimi zaman sorun olabiliyor. Hele bir de üçüncü monitörü dizüstü bilgisayarınıza bağlamak istediğinizde iyi görüntü kalitesine sahip bir monitör bulamıyorsunuz.

Asus tam da bu sorunu çözmek için muhteşem bir ürün geliştirmiş durumda. MB168B+'ı bilgisayarınızın USB çıkışına bağlayarak 1920 x 1080 çözünürlükte bir harici monitör elde ediyor; hatta isterseniz ikinci bir harici monitörü de bağlayarak dizüstü bilgisayarınızda 3 monitör ile çalışabiliyor ya da oyun oynayabiliyorsunuz.

15.6 inç boyundaki bu monitörsunduğu 1920 x 1080 çözünürlük imkanı ile diğer USB monitörlerin önüne geçerken, 1 kilogramdan daha hafif olan ağırlığı ile de taşınabilir olma özelliği taşıyor. Son derece şık kılıfı de bir yandan taşıma esnasında koruma sağlarken katlanarak monitörünüz için bir stand görevi de görüyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0