• Anasayfa
  • Asus
  • ZenFone 2'lerin Çıkış Tarihi Gecikiyor Mu?

ZenFone 2'lerin Çıkış Tarihi Gecikiyor Mu?

0
0
0
0
0
ZenFone 2'lerin Çıkış Tarihi Gecikiyor Mu?
ASUS’un ZenFone 2 serisi akıllı telefonlarının tanıtımına iki hafta kalmışken Tayvan’dan gelen haberler, cihazı bekleyenler için hayal kırıklığı yaratabilir. Söylentilere göre ikinci nesil ZenFone’ların çıkış tarihi Şubat ayı yerine Mart ayına sarkabilir.
ASUS’un ZenFone 2 serisi akıllı telefonlarının tanıtımına iki hafta kalmışken Tayvan’dan gelen haberler, cihazı bekleyenler için hayal kırıklığı yaratabilir. Söylentilere göre ikinci nesil ZenFone’ların çıkış tarihi Şubat ayı yerine Mart ayına sarkabilir. Bu gecikmenin nedeni de geliştirme faaliyetlerinin biraz daha uzun sürmesi. Fakat tanıtım tarihinde herhangi bir aksama yok, iki hafta sonra cihazın resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilecek.

CES 2015 kapsamında sergilenecek olan ikinci nesil ZenFone’ların ilkinin çıkışı hatırlanacağı üzere bu yılın yaz aylarına kadar sarkmıştı. O yüzden bir aylık sarkma, cihazı bekleyenleri o kadar da üzmeyecektir.ASUS’un yeni nesil akıllı telefonlarının ekran boyutları 4 ila 6 inç arasında değişiyor olacak. ZenFone 2, ürün çeşitliliğini arttırmak amacıyla yıl içerisinde başka cihazların duyurularını da gerçekleştirecek. CES 2015’in tanıtımından hemen sonra tanıtılması beklenen cihazlarda, üst düzey donanım özelliklerinin yanı sıra özçekim odaklı bir ön yüz kameranın olması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0