• Anasayfa
  • Asus
  • ZenFone İçin Android Lollipop Güncelleme Tarihi Açıklandı

ZenFone İçin Android Lollipop Güncelleme Tarihi Açıklandı

0
0
0
0
0
​ASUS, ZenFone serisiyle, yıllar sonra akıllı telefon sektörüne adım atmıştı. Aylık bir milyonu aşan satış rakamları yakalayan ASUS, bir yandan ZenFone ailesini genişletmek istiyor. PadFone’lar dahil olmak üzere telefonları için güncellemeleri ihmal etmeyen ASUS, akıllı telefonlar için hazırladığı güncelleştirme takvimini açıkladı.
ASUS, ZenFone serisiyle, yıllar sonra akıllı telefon sektörüne adım atmıştı. Aylık bir milyonu aşan satış rakamları yakalayan ASUS, bir yandan ZenFone ailesini genişletmek istiyor. PadFone’lar dahil olmak üzere telefonları için güncellemeleri ihmal etmeyen ASUS, akıllı telefonlar için hazırladığı güncelleştirme takvimini açıkladı.
 
ZenTalk forumundan kullanıcılarına Android 5.0 Lollipop güncellemelerini ne zaman dağıtacağını açıklayan ASUS, öncelikle beklendiği gibi ZenFone modellerini yeni Android versiyonuna yükseltecek. ZenFone 4, 5 ve 6 modelleri, 2015 Nisan ayından itibaren Lollipop yazılımıyla tanışacak. PadFone S de Nisan ayında güncellemeden yararlanan diğer bir cihaz olurken, PadFone Infinity A86 ise Haziran 2015’te güncellemeden faydalanacak.
 
Aşağıda güncellemenin geleceği cihazlar ve tarihleri görebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0