• Anasayfa
  • Yaşam
  • Batman'ın Sınırları İçin İlginç Bir Kampanya Başlatıldı

Batman İl Sınırını Değiştirmek İçin Change.org'ta İmza Kampanyası Başlatıldı

210
53
17
4
2
Son dönemlerin en popüler çevrimiçi uygulamalarından olan Change.org, bir konuda değişim gerçekleştirmek isteyenlerin ilk adımı olma niteliğini taşıyan büyük bir imza projesidir. Bu noktada yeni bir kampanya başlatan bir üye, Batman il sınırları ile ilgili değişim yaratmak istiyor.

Uluslararası kampanya platformu Change.org’da başlatılan yeni ve bir o kadar da ilginç kampanya, Batman il sınırlarının çizgi roman karakteri Batman’ın logosuna göre tekrar düzenlenmesini talep ediyor. Kulağa şaka gibi gelen bu kampanyayı başlatan Kemal Atakan Kırca ise isteğinde oldukça kararlı.

Hızla paylaşılmaya devam eden ve birçok kişinin katıldığı kampanya sonuçları, Batman Valiliği’ne gönderilmek üzere kişilerden destek bekliyor. Şu ana kadar 2 binden fazla insanın imzaladığı ve hem fikir olduğu kampanyanın haritadaki görünümü ise yukarıdaki gibidir.

Böylesine ilginç ve bir o kadar da zekice düşünülerek açılan kampanya sonucu nasıl olacak bilinmez ancak eminiz ki birçok kişi bu kampanyayı gülerek imzalamıştır. Başlarda eğlencesine başlatılan bu kampanya, kim bilir belki de şehrin yarasa adam figürü ile değiştirilmesiyle esprili bir şekilde sona erer. Tüm bunlara ek olarak, eğer sizler de kampanyaya erişmek ve bu sürece dahil olmak istiyorsanız, buraya tıklayarak imza kampanyasına erişebilirsiniz.

210
53
17
4
2
Emoji İle Tepki Ver
210
53
17
4
2