Battlefield 4, Bir Hafta Bedava Oldu!

8
2
2
0
0
Battlefield 4, Origin'de 1 haftalığna ücretsiz oldu, kaçırmayın!
Electronic Arts oyuncularına Battlefield 4'ü 1 hafta denemeleri için ücretsiz sunuyor. Bir hafta yani 168 saat Battlefield 4'ü origin üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz.

Oyun, Origin'in Game Time adlı promosyonu sayesinde ücretsiz sağlanıyor ki daha öncede aynı şekilde Titanfall'ı ücretsiz olarak sunmuştu. EA bu ücretsiz deneme ile Battlefield 4'ün tüm özelliklerinden yararlanabileceğinizi garanti ediyor. Single-Player Campaign ve 64 oyunculu online multiplayer gibi tüm özellikleri de buna dahil.

Battlefield 4'ün ücretsiz deneme sürümü 14 Ağustos'ta sonra erecek. 168 saatlik (1 hafta) süreniz sadece oyuna başladığınız zaman saymaya başlıyor ve bu sayede uzun bir süre Battlefield 4'ü oynayabilirsiniz.

Ayrıca Origin'de şuan klasik bilgisayar oyunu olan Wing Commander 3'ü de ücretsiz sunuyor. Herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.


 

 Origin Ne Ola ki?

Origin; dünyaca ünlü Electronic Arts firması tarafından tasarlanmış, Steam’e benzer bir görevi ve işleyişi olan, EA oyunlarının tanıtım sayfalarına erişebileceğiniz, demolarını indirebileceğiniz ya da orijinal oyunları satın alıp oynayabileceğiniz, oyunlardaki achievement puanlarınızı takip edebileceğiniz ve arkadaşlarınızla MultiPlayer ve Co-Op oyunları oynayabileceğiniz bir platform.

Oyunu buradan edinebilirsiniz. 
8
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
2
2
0
0