Tavsiye Edilen ve En Çok Oynanan Online Oyunlar

584
84
50
42
32
Canımız sıkıldığında bir çoğumuz online oyun oynamak isteriz. Ama hangi oyunu oynayacağımıza bir türlü karar veremeyiz. İşte sizler için bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. En güzel online oyunları oynamak istiyorsanız, kesinlikle bu galeriye göz atmalısınız.

Gelişen teknoloji ile beraber online oyunlar arasındaki rekabet gittikçe arttı. Eskiden oynanacak oyun bulunamıyordu. Artık bu sorun ortadan kalktı ve grafikleri müthiş oyunlar arasından seçim yapmak zorlaştı. Sizler için bu durumu biraz kolaylaştırmaya çalışacağız. Hem ücretsiz, hem de güzel online oyun arayışına mı girdiniz. Sizleri böyle alalım. Çünkü hazırladığımız listede gerçekten çok başarılı oyunlar var. Korkmayın hepsi ücretsiz. 
Wind of LuckGenel olarak deniz savaşlarının anlatıldığı bir oyun olan Wind of Luck, kendi ittifakınızı kurup düşmanlarınıza karşı büyük bir savaş vermenize de olanak sağlamaktadır. Kategorisinin en iyilerinden birisi olduğunu ve indirme boyutunun çok ufak olduğunu hatırlatmak isteriz.

İndirmek İçin Tıkla

TravianStrateji konusunda kendisine güvenenlerin bir numaralı oyunu olan Travian, yıllardır yenilenen yapısı ile oyunculara en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Yeni gelen güncellemelerin ardından oyunun daha kaliteli bir hal aldığını öğrendik. Denemenizi tavsiye ederiz.

Oynamak İçin Tıkla

League of Legends (LOL)Milyonlarca oyuncunun oynadığı Lol, günümüzün en sevilen oyunu ünvanını elinde bulunduruyor. Dota'ya benzetildiği için bazı tartışmalar çıksa da, oyun gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Eğer savaş konusunda kendinize güveniyorsanız, bu oyunu denemenizi öneririz.

Oynamak İçin Tıkla

Might & Magic Heroes OnlineTarayıcınız üzerinden hiç bir indirme yapmadan oynayabileceğiniz oyunda, Legend Online keyfinde bir oyun sizleri bekliyor. Rakiplerinizle sıra ile saldırılar gerçekleştirip savaşta başarılı olmaya çalışıyorsunuz. Oyunda kahramanın yanı sıra, şehir ve ordularınızı da güçlendirebiliyorsunuz.

Oynamak İçin Tıkla

World of TanksAvrupa oyun ödülleri dahil olmak üzere online oyunlar alanında bir çok ödül kazanan World of Tanks, 20. yy'ın ortasındaki savaşları konu alan devasa online oyundur. Oyunda her ülkeden birilerini görmek mümkün. Geniş çaplı oyuncuya itap eden oyunda,  kontrolünü sağladığınız tankla düşmanlara karşı savaşıp onlara Türk'ün gücünü göstermelisiniz. Bizden size tavsiye olarak gelsin. 6 GB'lık büyük boyutuna aldırış etmeden oyunu indirmenizi öneririz.

Buraya Tıklayarak Oyunu Oynayın

Vast WarsTarayıcı tabanlı olarak oynanabilen ve strateji konusunda kendisine güvenen online oyun tutkunlarının adresi olan Vast Wars, genellikle tecrübeli kişilerin yer aldığı bir oyun. Kendinize güveniyorsanız, sizleri böyle alalım. 

Oynamak İçin Tıklayın

SKILL: Special Force 2Efsane Call of Duty oyununa benzerliği ile Türk oyuncuların gönlünde kısa sürede büyük bir taht kuran Special Force 2, oyunun tamamen ücretsiz olması en büyük avantajlarından biri. FPS türünde oyun seviyorsanız, sizleri böyle alalım.

►Oynamak İçin Buradan Linkine Tıkla

Stormfall: Age of WarTravian tarzında strateji oyunu olan Stormfall: Age of War, oyuncularına keyifli vakit geçirtiyor. Oyun Facebook'un en çok oynanılan 2. strateji oyunudur. Bu unsuru da dikkate aldığımızda, oyunun çok iyi olduğunu söylemek gerek.

Oynamak İçin Tıkla

World of WarplanesWorld of Warplanes oyunu da, World of Tanks gibi Wargaming - Persha Studio iş birliği ile hazırlanmıştır. Oyundaki savaşlar 2. dünya savaşı döneminde geçmektedir. Amerika, Japonya, Sovyetler Birliği ve Almanya olmak üzere 4 farklı ülkeye ait savaş uçakları var. Bu oyunun da indirme boyutu 6 GB'dır. Karada tank ile savaşamıyorum diyorsanız, bir de şansınızı havada deneyin deriz.

►Oynamak İçin Buraya Yazılı Linke Tıklayın

Seafight​Hikayesi de bulunan online oyun, tarayıcı üzerinden oynanılıyor olup verilen eski bir gemiyle büyük savaşlara katılarak büyümeye ve yeni gemilerle daha güçlü rakiplere karşı başa baş mücadele vermeye çalışıyoruz.

Oynamak İç​in Tıkla

Neverwinter Tyranny of DragonsDönemin en çok konuşulan oyunu olan Neverwinter, Knight ve Metin 2 gibi oyunlardan kaliteli görselleri ile sıyrılmayı başardı. 2013 yılının en çok oynanılan oyunu olduğunu da hatırlatmak istedik. 

Oynamak İçin Tıkla

Metin 2Efsane oyunlar listesinin başlarında yer alan oyun, yıllardır oyuncularına keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Fazla söze gerek yok. Ülkemizin uzun yıllardır yıkılmayan online oyunlarından biri.

Oynamak İçin Tıkla

584
84
50
42
32
Emoji İle Tepki Ver
584
84
50
42
32