5
2
0
0
0

Hepimiz günlük hayatımızda bilgisayar kullanırken ihtiyaç duyduğumuz konularda bazı işe yarar programları araştırıyor ancak bu programların gerçekten düzgün ve sorunsuz çalışanına rastlayamıyor ya da o konuyla ilgili bir program bulamıyoruz.

İşte bu arayıp da bulamadığınız indirdiğinizde bilgisayarınızın olmazsa olmazı haline gelecek KeepVid Pro, Winmend Folder Hidden ve F.lux programlarını bu videomuzda sizin için listeledik.

KeepVid Pro

İnternet olmadığında YouTube gibi dijital video platformlarındaki videoları indirerek daha sonra izleyebileceğiniz ve en önemlisi kaliteyi düşürmeden istediğiniz kalitede videoları indirebileceğiniz KeepVid Pro; birçok kişinin arayıp da bulamadığı program. KeepVid Pro'yu hemen bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Winmend Folder Hidden

Kendi belirlediğiniz bir şifreyle geliştirdiğiniz program sayesinde bilgisayarınızdaki özel dosyalarınızı dilediğiniz zaman gizleyebiliyor ve görünür hale getiriyorsunuz. Bilgisayarınızda zaman zaman görünmesini istemediğiniz dosyaları gizleyip tekrar şifreyle görünür yapabileceğiniz Winmend Folder Hidden'ı buradan indirebilirsiniz.

F.lux

Özellikle karanlık ortamlarda bilgisayar kullanırken sürekli ekranda bir beyaz ışığın olması gözünüzü rahatsız edebilir. Bu durumun önüne geçmeyi amaçlayan F.lux isimli program, ekrandaki renk tonunu ayarlayarak beyaz ışığı dengelemenize ve gözünüzü rahatsız etmeyecek bir görüntü görmenizi sağlıyor. F.lux programını buraya giderek indirebilirsiniz.

5
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
0
0
0