Robotlar Artık Size Masa Tenisi Öğretecek

1
0
0
0
0
Artık başarısız olduğunuz bir spor dalı kalmayacak. Robotlar sayesinde istediğimiz spor türünde kendimizi geliştirebileceğiz.
Robotlar hayatımızın her anında bizlerle birlikte olmaya devam ediyorlar. Önce çalışma hayatında kendilerini gösterdiler daha sonra ise gündelik hayatımıza girdiler. Gelişen teknoloji sayesinde artık bizler de robotlar sayesinde kendimizi istediğimiz bir alanda geliştirebileceğiz.

Japon bilim insanları yine durdu durdu bombayı patlattı. Uzun zamandır büyük bir gizlilikle üzerinde çalıştıkları yeni robot projesini açıkladılar. Spor koçu adı verdikleri bu robot ile başarısız olduğunuz bir spor dalı olmayacak. Örneğin masa tenisinde iyi değil misiniz? Tenis koçu robotunuz sizi çalıştıracak ve her zaman daha iyi olmanızı sağlayacak.
Attığınız her atışı kaydederek size günlük olarak analiz sunacak ve eksik olan yanlarınızı geliştirmeniz de yardımcı olacak. Şimdilik sadece masa tenisinde yardımcı olan bu robot türünün yakında tüm türlere yayılması planlanıyor.Test aşamsında robotla maç yapan kullanıcılar ise robotu oldukça başarılı buldular. Robot ile maç yapan kullanıcılardan bir tanesi attığım her atışı daha da gelişmesine yardım etti ve zayıf yönlerimi çok kısa sürede kapattı yorumunda bulundu. Yine aynı kullanıcı robot sayesinde kendimi masa tenisinde geliştirmeye başladım diyerek sözlerine devam etti. Bu arada Japon bilim insanları robota "Omron" ismini verdiler.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0