• Anasayfa
  • Bilim
  • Stephen Hawking'den One Direction Hakkında Bilimsel Açıklama Geldi

Stephen Hawking'den One Direction Hakkında Bilimsel Açıklama Geldi

1
1
0
0
0
Stephen Hawking, gençliğin son zamanlardaki en büyük sorununa bilimsel açıklama getirerek tartışmaya son noktayı koydu.
Dünyanın önde gelen beyinlerinden Stephen Hawking uzun süredir genç kızların yüreklerini dağlayan bir konuyu aydınlığa kavuşturdu. Bu zamana kadar birçok alanda başarılı çalışmalara imza atan astro-fizikçi, One Direction grubundan bir elemanın ayrılmasından dolayı grubun toptan dağılacağını düşünen gençlere sakin olmalarını söyleyerek işin bilimsel boyutunu anlattı. 

Neden böyle bir konuya daldığı anlaşılamayan Hawking, açıklamalarınla gençlere yol gösterebilmek için Avustralya’da bulunan Sydney Opera Evi’ndeki etkinliğe 3 boyutlu teknolojiyle katılarak herkesin aklını aldı. Dinleyiciler daha ne olup bittiğini anlamamışken bir de One Direction’dan ayrılan Zayn Malik hakkında açıklamalarda bulunan Hawking, durumun sanıldığı kadar da kötü olmadığını belirtti. Yaptığı açıklamalara son noktayı koyan Hawking’e, konuşmasının ardından “Zayn’ın One Direction’ı bırakması ve Dünya genelindeki milyonlarca genç kızın kalbini kırmasının kozmolojik etkileri nelerdir ?” şeklinde bir soru geldi ve ünlü fizikçi ‘’şimdi dilimden konuşmaya başladınız’’ diye düşünerek soruyu cevapladı. Hawking  “Sonunda önem arz eden bir soru geldi. Kalbi kırık kızlara tavsiyem şudur: Kuramsal fizik çalışmalarını yakından takip etsinler; çünkü bir gün birden fazla evren olduğuna dair bir kanıt yakalayabiliriz. Böylece kendi yaşadığımız evrenin dışında başka bir evren olduğu ihtimali imkânsızlıktan çıkar. Ve o başka evrende Zayn hala One Direction üyesi olabilir” diyerek boş bakışların kurbanı oldu. 

Hawking son olarak, Zayn yüzünden kalbi kırılan bu kızlardan biri paralel evrende Zayn ile evli ve mutlu olduğunu da hayal edebilir diyerek yüzyılın ayarını verdi ve konuşamadan ayrıldı. 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0