Dota 2 Filmi Geliyor!

0
0
0
0
0
Dota 2 Filmi Geliyor!
Valve tarafından geliştirilen Dota 2 şüphesiz ki her geçen gün daha da büyüyor. Tam sürüme geçmesinin ardından oyuncu sayısında daha da fazla artış olan Dota 2, başarılı gidişatına emin adımlarla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Valve firması Dota 2'ye özel olarak bir film çıkarmayı planladığını duyurdu.
Valve tarafından geliştirilen Dota 2 şüphesiz ki her geçen gün daha da büyüyor. Tam sürüme geçmesinin ardından oyuncu sayısında daha da fazla artış olan Dota 2, başarılı gidişatına emin adımlarla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Valve firması Dota 2'ye özel olarak bir film çıkarmayı planladığını duyurdu. "Free to Play" isimi ile yayına girecek olan bu film profesyonel oyuncuların hayatını anlatacak. 

Özellikle geçtiğimiz sene içerisinde profesyonel oyuncular sporcu vizesi dahiline alınmştı. Bu şekilde farklı ülkelerde düzenlenmekte olan turnuvalara dahi rahatlıkla katılabilir hale geldiler. Özellikle Dota 2 International geçtiğimiz sene birinci takıma 1,437,190 Dolar gibi inanılmaz bir ödül vermişti. Toplamda 2.000.000 dolardan fazla ödül dağıtmıştı. Sadece Dota açısından değil League of Legends, World of Warcraft, Starcraft ve Counter Stirke gibi oyunlar için de düzenlenen turnuvalarda hayli yüksek ödüller dağıtılmakta ve artık bilgisayar oyunculuğu bir meslek haline gelmeye başladı.

Bu konu ile ilgili olarak hazırlanmakta olan Free to Play, profesyonel Dota 2 oyuncularının yaşadıkları zorlukları ve hayatları konu alacak. Filmin baş rölünde en başarılı Dota 2 takımlarından biri olan Na'Vi adlı takımın sevilen oyuncusu Dendi yer alacak. Dendi dışında HyHy ve Fear gibi  Dota 2'nin önde gelen oyuncuları da film içerisinde yer alacak. Free to Play filmi 19 Mart tarihinde Steam üzerinden satışa sunulacak. Bu filmi satın aldığınız taktirde Pudge, Doom ve Sven karakterlerinin özel setlerine sahip olacaksınız. Aynı zamanda film için özel hazırlanmış bir ward ve Hud temasına da ücretsiz olarak sahip olacaksınız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0