BlackBerry Classic Resmi Olarak Duyuruldu

1
1
0
0
0
BlackBerry Classic Resmi Olarak Duyuruldu
Kanada kökenli olan BlackBerry, kısa bir süre önce ABD ve sonrasında İngiltere’de ön siparişe sunulmuştu. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan cihazın ön sipariş stokları kısa bir sürede tükenmişti.
Kanada kökenli olan BlackBerry, kısa bir süre önce ABD ve sonrasında İngiltere’de ön siparişe sunulmuştu. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan cihazın ön sipariş stokları kısa bir sürede tükenmişti.

BlackBerry’nin duyurduğu akıllı telefonun adından da anlaşılacağı üzere tasarım olarak klasik BlackBerry baz alınmış. QWERTY klavyesiyle birlikte gelen cihazla ilgili çok fazla bilgi şimdili bulunmuyor. Clove, BlackBerry Classic’in teknik özelliklerinin 17 Aralık tarihinde duyurulacağını açıklamıştı.

Dün gece geç saatlerde duyurulan cihazın ekranı 3.5 inç büyüklüğünde olacak. 1280 x 720 piksel HD çözünürlüğünde dokunmatik ekranı bulunan cihazın ekranında Corning Gorilla Glass 3 teknolojisi bulunuyor.
1.5GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisi bulunan BlackBerry Classic’te, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza bulunuyor. Cihazın arka kamerası 8 MP, ön kamerası ise 2 MP olacak. İşletim sistemi olarak BlackBerry OS 10.3 bulunacak.

Son olarak ürünün fiyatının 449 dolar olduğunu belirtelim.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0