• Anasayfa
  • BlackBerry
  • BlackBerry, Sanal SIM Teknolojileri Geliştiren Movirtu'yu Satın Aldı

BlackBerry, Sanal SIM Teknolojileri Geliştiren Movirtu'yu Satın Aldı

0
0
0
0
0
BlackBerry, Sanal SIM Teknolojileri Geliştiren Movirtu'yu Satın Aldı
​Rakiplerinin kurumsal pazarlara yönelik satın alma hamleleri karşısında pazar payında düşüş yaşayan BlackBerry, kendisine önemli bir avantaj sağlayacak satın alma gerçekleştirdi. Şirket, sanal SIM kart teknolojileri geliştiren Movirtu’yu satın aldı.
Rakiplerinin kurumsal pazarlara yönelik satın alma hamleleri karşısında pazar payında düşüş yaşayan BlackBerry, kendisine önemli bir avantaj sağlayacak satın alma gerçekleştirdi. Şirket, sanal SIM kart teknolojileri geliştiren Movirtu’yu satın aldı.
 
Movirtu, geliştirdiği teknolojilerle çift SIM kartı desteklemiyor fakat aynı cihazda farklı iki telefon numarasını çalıştırabiliyor. Ayrıca bu numaraları konuşma, mesaj ve internet kullanımı olarak ayrı ayrı faturalandırıyor.
 
BlackBerry, cihaz değiştirmeden iş veya kişisel numaraları arasında geçiş yapılırken, aynı zamanda güvenlik konusunda da ödün verilmeyeceği konusunda açıklamalarda bulundu. Şirket, bu sayede kurumsal anlamda müşteri çekmenin planlarını yapıyor.  Satın almanın detaylarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0