BlackBerry'den Fiziksel Klavyeli Bir Akıllı Telefon Daha: BlackBerry Oslo

1
0
0
0
0
Geçen yıl Passport adında fiziksel tuşları olan modeli tanıtan BlackBerry, bu modelin halefi olarak tanımlanan BlackBerry Oslo adında yeni bir telefonun duyurusunu yapabilir.

Kanada merkezli akıllı telefon üreticisi olan BlackBerry, geçtiğimiz yıl duyurduğu Passport modelinin halefi olan bir akıllı telefon üretebilir.

Tıpkı Passport modelinde olduğu gibi fiziksel klavyesiyle gelecek ve adının BlackBerry Oslo olacağı belirtilen modelin özelliklerinin Snapdragon 800 SoC, 1440 x 1440 piksel çözünürlüğüne sahip IPS ekran, OIS’le birlikte 13 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera ve 3450mAh gücünde batarya olacağı söyleniyor.

BlackBerry’nin yeni akıllı telefonunda bazı açığa çıkmamış özellikler bulunuyor. Çok fazla önemi olmadığı söylenen bu özellikler, BlackBerry tarafından yayınlanacak olan fotoğraflarla açığa çıkarılacak.

Son gelen bilgilere göre de BlackBerry Oslo, Haziran ayından itibaren tanıtılıp küresel olarak satışa sunulacak. Hatırlayacağınız üzere BlackBerry, birkaç gün önce de fiziksel klavyesi olmayan ve tamamen dokunmatik ekrandan oluşan BlackBerry Leap ismindeki akıllı telefonu İngiltere’de satışa sunmuştu.

Kaynak: PhoneArena

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0