Blackberry Passport'tan Şaşırtan Satış Rakamları

0
0
0
0
0
Blackberry Passport'tan Şaşırtan Satış Rakamları
​Apple, Samsung, LG, Sony, HTC ve adını saymadığımız daha birçok teknoloji devlerinin amiral gemileri piyasaları kasıp kavururken batma noktasına gelen BlackBerry’den şaşırtıcı derecede iyi satış rakamları geldi.

Apple, Samsung, LG, Sony, HTC ve adını saymadığımız daha birçok teknoloji devlerinin amiral gemileri piyasaları kasıp kavururken, batma noktasına gelen BlackBerry’den şaşırtıcı derecede iyi satış rakamları geldi.

Satışa sunulduğu iki gün içerisinde BlackBerry Passport’un 200 bini aşan satış rakamını yakaladığı belirtildi. BlackBerry’nin mağaza stoklarında 10 saat, Amazon’da ise 6 saat içerisinde tükenen BlackBerry Passport, firmanın en hızlı satan modeli olmayı da başardı.

BlackBerry Passport’un Özellikleri Nasıldı?

ABD’de 599 dolar etiket fiyatıyla satışa çıkan ürünün bu denli yüksek satış rakamına ulaşmasında tabi ki en büyük pay özelliklerinde. Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisinden gücünü alan cihaz, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza özelliklerine sahip. İsterseniz microSD kart yuvası sayesinde dahili hafızasını arttırabiliyorsunuz. Ayrıca cihaz 3450mAh pil gücünde.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0