BlackBerry, Attığı Bir Tweet'le Kendini Rezil Etti

1
0
0
0
0
​Akıllı telefon piyasası “hortlamadan” önce belirli bir çizgisi ve karizması bulunan BlackBerry, son dönemlerde çıkardığı akıllı telefonlarla sesini yeniden duyurma peşindeydi. Fakat firmanın başına gelen talihsizlikler gün geçtikçe artmaya devam ediyor.
Akıllı telefon piyasası “hortlamadan” önce belirli bir çizgisi ve karizması bulunan BlackBerry, son dönemlerde çıkardığı akıllı telefonlarla sesini yeniden duyurma peşindeydi. Fakat firmanın başına gelen talihsizlikler gün geçtikçe artmaya devam ediyor. (gerçi bu duruma dikkatsizlik demek daha mantıklı olur)

Dün akşam resmi Twitter hesabı üzerinden bir tweet atan BlackBerry, Classic adındaki modelini hesap üzerinden paylaştı. Takipçilerini konuşmaya davet eden BlackBerry, “kendileri için küçük ama insanlık için büyük” bir detayı gözden kaçırdı. Paylaşımı iPhone cihazı üzerinden gerçekleştiren BlackBerry’nin attığı tweet, bir anda sosyal medyada en fazla konuşulan konu haline geldi. Firma tweet’i hemen silmiş olsa da ekran görüntüsü çoktan alınmıştı bile.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0