Diablo 3'e Sezon Sistemi Geliyor

1
0
0
0
0
Diablo 3'e Sezon Sistemi Geliyor
Blizzard tarafından geliştirilen MMO-Action oyunu Diablo 3'e sezon sistemi geliyor.
Blizzard tarafından geliştirilen MMO-Action oyunu Diablo 3'e sezon sistemi geliyor. Özellikle Reaper of Souls güncellemesinden sonra oynanış bakımında kendini toplayan Diablo 3'e yeni bir güncelleme gelecek. Reaper of Souls yamasının ardından en büyük çaplı yenilik olacak olan 2.1.0 adlı bu güncelleme geçtiğimiz haftalar içerisinde duyuruldu.
Ancak ne yazık ki bu yamanın tam olarak ne zaman yayınlanacağı ile ilgili olarka herhangi bir bilgi paylaşılmış değil. Diablo 3'e gelecek bu güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek belki de en dikkat çekici özellik sezon sistemi olacak.

Her sezonun kendine özel Legendary eşyaları olacak ve mevcut sezon içerisinde bu Legandary eşyaları elde edebileceksiniz. Ancak merak etmeyin her sezon için yeni bir karakter açmak istemiyorsanız bile bir sonra ki sezonda önce ki sezonun Legandary eşyalarını elde etme şansına sahip olacaksınız. Diablo 3'e birden fazla sezon özelliği bulunacak. 2.1.0 güncellemesi ile birlikte Diablo 3'e "Conquest ve Greater Rift olmak üzere iki adet farklı sezon biçimi eklenecek. Bu sistem gerçekten mantıklı olacak gibi duruyor çüknü Diablo 3'ü bitirdikten sonra yeni bir karakter kasmaktan başka elimizde pek farklı alternatif bulunmuyordu.

Sezon sistemi sayesinde hem rekabet var, hem yeni eşyalar var hemde yeni karakter kasma imkanımız var. Bu da Diablo 3'ün bir süre sonra sıkıcı ve monoton bir hal almasını engelleyecektir. Ancak nerede kaldı PVP sistemi de diyemeden edemiyoruz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0