Bu Hafta Yayınlanan 8 Yeni Film Fragmanı

29
6
5
3
3
Bu Hafta Yayınlanan 8 Yeni Film Fragmanı
Bu hafta yayınlanan ve büyük ses getiren film fragmanlarını sizler için listeledik. Bu filmler, 2018 yılı içerisinde vizyona girecekler.

2018, film ve dizi sektörü açısından dopdolu bir yıl oldu. Marvel’ın başarılı yapımlarından büyük bütçeli filmlere kadar pek çok film bu seneye adını altın harflerle kazdırdı. 2018’in henüz ilk yarısında olduğumuz bu günlerde, çok yakında yeni filmler göreceğiz. Bu filmlerin nasıl başarılar yakalayacağını bilmiyoruz, ancak filmler çıkmadan önce tanıtımları sürekli takip ediyoruz.

Bugün sizlere bu hafta yayınlanan 8 film fragmanını listeleyeceğiz. Son derece ünlü serilere ait fragmanların yer aldığı liste, önümüzdeki dönemde izleyeceğimiz filmleri bizlere gösteriyor.

The Predator

Uzun süredir beklenen yeni Predator filmine ait nihayet yeni bir fragman yayınlandı. Serinin hayranları yeni film için 14 Eylül’e kadar beklemek zorundalar.

The Equalizer 2

Denzel Washington’un oyunculuğunda kaliteli bir film olması beklenen The Equalizer 2, 20 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak.

Disenchantment

Simpsons ve Futurama’nın yaratıcısı Matt Groening’den yeni bir animasyon serisi geliyor. Netflix’e gelecek filmin 17 Ağustos’ta yayınlanması bekleniyor.

The House With A Clock In Its Walls

Jack Black ve Cate Blanchett’in başrolde yer aldığı eğlence yüklü macera filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Filmi izlemek istiyorsanız 21 Eylül’e kadar beklemeniz gerekiyor.

The Hate U Give

Irkçılık temalarını işleyen film, siyahi ailelerin sistemle mücadelesini konu ediniyor. 19 Ekim’de vizyona girecek filmin Black Panther gibi büyük bir etki yaratması öngörülüyor.

Beautiful Boy

Oscar’ları toplaması muhtemel olan film, duygu yüklü filmleri sevenlerin vazgeçilmezi olacak. Eğer Beautiful Boy’u izlemek istiyorsanız 12 Ekim’e kadar beklemelisiniz.

Madeline’s Madeline

Fragmanıyla hiçbir şey anlaşılmayan filmin nasıl bir konuya sahip olacağını bilmiyoruz. Eğer fragman hoşunuza gittiyse 10 Ağustos’u bekleyebilirsiniz.

Mandy

Bir filmde Nicolas Cage varsa, o film muhtemelen kaliteli olur. Mandy’nin fragmanı da bize bunu kanıtlar nitelikte. Film, 14 Eylül’de vizyona girecek.

Kaynak : Bu Hafta Yayınlanan 8 Yeni Film Fragmanı
29
6
5
3
3
Emoji İle Tepki Ver
29
6
5
3
3