Bu Hafta Yayınlanan 8 Yeni Film Fragmanı

8
1
1
0
0
Bu Hafta Yayınlanan 8 Yeni Film Fragmanı
Bu hafta yayınlanan ve hepsi birbirinden ilgi çekici 8 yeni film fragmanını sizler için listeledik.

2018'in ilk yarısını geride bıraktık ve bu ilk yarıda pek çok efsane film vizyona girdi. Üstelik sürekli olarak gelen yeni fragmanlarla birlikte, önümüzdeki aylarda da bolca başarılı yapımı beyaz perdede izleme şansına erişeceğiz gibi duruyor. Her hafta yayınlanan ve ilgi gören yeni fragmanları sizlerle paylaştığımız listemizde bu hafta 8 yeni film var.

Overlord

Yapımcılığını Star Wars, Lost ve Star Trek gibi pek çok filmin de yapımcılığını üstlenen J.J. Abrams'ın gerçekleştirdiği Overlord, yayınlanan fragmanıyla ve enteresan konusuyla 2018'in ses getiren yapımlarından biri olacak gibi duruyor. Film 9 Kasım'da vizyona girecek.

Bohemian Rhapsody

Efsane grup Queen'in ve özellikle Freddie Mercury'in renkli hayatını izleyeceğimiz filmde Freddie Mercury'yi Rami Malek canlandıracak. Biyografik yapım 24 Ekim'de vizyona girecek.

Glass

Split ve Unbreakable filmlerinin devam halkası olan yapımda Bruce Willis ve Samuel L. Jackson gibi pek çok başarılı oyuncu da yer alacak. Filmi bekleyenlerin ise Ocak 2019'a kadar sabretmesi gerekecek.

Assassination Nation

Kimliği belirsiz birisi, Salem şehrinde herkesin internette yaptığı tüm aramaları, mesajlaşmaları, indirmeleri ve görüntülerini anonim olarak paylaşmaya başlayınca yaşanan büyük kargaşayı konu edinen Assassination Nation, 21 Eylül'de vizyona girecek.

Welcome to Marven

Gerçek bir hikayeye dayanan bu başarılı yapımda, bir saldırı sonrası hafızasını kaybeden bir adamın, hayata yeniden tutunabilmek için attığı adımlara şahit olacağız. Film Şubat 2019'da vizyona girecek.

Robin Hood

Uyarlama bir Robin Hood masalı olan filmde Jamie Foxx, Taron Egerton gibi pek çok tanıdık sima rol alıyor. Film 22 Kasım'da vizyona girecek.

Boy Erased

Nicole Kidman ve Russell Crowe gibi pek çok başarılı oyuncuyu başrolde izleyeceğimiz yapım, 2 Kasım'da vizyona girecek.

Hell Fest

Korku filmi severlerin büyük bir merakla beklediği Hell Fest, katıldıkları korku temalı bir festivalde farkında olmadan tuzağa düşen bir grup gencin öyküsünü anlatıyor. Film 28 Eylül'de vizyona girecek.

Kaynak : https://www.theverge.com/2018/7/21/17597120/new-trailers-glass-overlord-bohemian-rhapsody-assassination-nation
8
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
1
1
0
0