• Anasayfa
  • Sinema
  • Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Fragman

16
2
2
1
0
Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Fragman
Film ve dizilerden gelen yeni fragmanları sizlerle paylaştığımız serimizin bu haftaki haberine hoş geldiniz. Bu hafta listemizde 8 yeni fragman sizleri bekliyor olacak. Gelin bu fragmanlara birlikte göz atalım.

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yine karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde fragmanlardan en önemlisi El Camino: A Breaking Bad gibi duruyor. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

8. The Laundromat

Dul bir kadın olan Ellen Martin, bir gün dolandırılır. Bu dolandırılma olayının peşine düşen Ellen, kendini Panama’daki bir hukuk firmasında bulur. Bu hukuk firması, yapmaması gereken işlerin içinde yer almaktadır. Dünyanın en zengin insanlarını daha da zenginleştirmek için kurulan düzenin içine düşen Ellen’ın başından geçenleri anlatan film, 18 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak.

7. The Aeronauts

1862'de cesaret dolu balon pilotu Amelia Wren, hava durumu hakkında insan bilgisini ilerletmek ve tarihteki herkesten daha yükseğe uçmak için öncü meteorolog James Glaisher ile bir araya gelir fakat yükseliş hayatta kalma mücadelesi hâline geldikçe havada fiziksel ve duygusal zorluklar ortaya çıkar. Bu zorlu yaşam mücadelesinin anlatıldığı film, 6 Aralık’ta vizyona girecek.

6. Terminator: Dark Fate

Linda Hamilton (Sarah Connor) ve Arnold Schwarzenegger (T-800); Tim Miller (Deadpool) tarafından yönetilen ve film yapımcıları James Cameron ve David Ellison tarafından üretilen Terminator: Dark Fate ile birlikte ikonik rollerine geri dönüyorlar. Terminator: Dark Fate, Terminator 2: Judgment Day filminin devamı niteliğinde olacak ve 23 Ekim’de vizyona girecek.

5. Star Wars: The Rise of Skywalker

2015 yılında vizyona giren Star Wars: The Force Awakens ile başlayan ve 2017 yapımı Star Wars: The Last Jedi ile devam eden yeni Star Wars üçlemesi, Star Wars: The Rise of Skywalker ile sonlanacak. Üçlemenin son filmi, 20 Aralık’ta gösterime girecek. Bir sonraki Star Wars filmi ise 2022’de.

4. Noelle

Noel Baba'nın kızının öyküsünü anlatan filmde Bill Hader, Billy Eichner ve Shirley McLaine birlikte rol oynuyorlar. Film, 6 Kasım’da vizyonda olacak.

3. Lady and the Tramp

Disney’in son dönemde sıklıkla yaptığı canlı aksiyon filmlerinin bir yenisi de Lady and the Tramp olacak. 1955 yılında yayınlanan klasik, şımarık bir ev köpeğinin evden kaçıp zorlu sokak şartlarında yaşamasını ve pişman olup geri eve dönmesini konu alıyor. Film, 12 Kasım’da çıkacak.

2. The Joker

The Joker; dünyaca ünlü çizgi-roman serisi "Batman: The Killing Joke" eserinden ilham alıyor. Robert De Niro, Joaquin Phoenix, Marc Maron, Frances Conroy, Dante Pereira-Olson, Melanie Christine Leon gibi isimlerin yer alacağı The Joker'in yönetmenliğini ve senaristliğini ise Todd Philips üstlenecek. Film, 4 Ekim’de gösterime girecek.

1. El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: Breaking Bad Movie, hayranlarını Jesse Pinkman ile bir araya getiriyor. Esaretten ve dramatik kaçışının ardından Jesse, bir tür geleceği şekillendirmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 8 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki bağlantıdan o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu tarz içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın :)

Kaynak : https://bgr.com/2019/08/31/new-trailers-star-wars-joker-breaking-bad/
16
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
16
2
2
1
0