• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Mobile, İlk Gününde Sorunlarla Boğuşuyor

Call of Duty: Mobile, İlk Gününde Sorunlarla Boğuşuyor

93
26
21
16
10
Duyurulmasından kısa bir süre önce büyük bir beklenti yaratan ve piyasada büyük bir etki yaratması beklenen Call of Duty: Mobile, çıkışının ilk gününden bazı sorunlarla yüz yüze geldi. Oyuna giriş sorunu yaşayan kullanıcılar, sosyal medya platformlarından isyan ettiler.

Büyük bir heyecanla beklenen Call of Duty: Mobile sonunda çıktı fakat çıkmasıyla birlikte birçok insan sorunlarla karşılaşmaya başladı. Oyunculardan bazıları, oyuna girmeye çalıştıklarında yükleme ekranında takılıp kaldı.

"Update download failed" (Güncelleme indirmesi başarısız) yazısıyla karşı karşıya kalan kullanıcılar oyuna giriş yapmayı başaramadılar. GameSpot ise oyundaki sorunun hâlâ devam ediyor olduğunu doğruluyor. 

Call of Duty: Mobile giriş sorunu ne zaman çözülecek?

call of duty: mobile

Activision çalışanları, bu sorunun farkında olduklarını ve üzerinde çalışmalar yaptıklarını söylediler. Sorunun asıl kaynağının ise yüksek düzeyde trafik olduğu belirtiliyor. Sorunun ise en kısa sürede çözülmesi için uğraşılıyor.

Bu sabah indirilebilir hâle gelen oyun, hem Android hem de iOS platformunda kullanılabilir durumda. Klasik bir Battle Royale modunun yanı sıra farklı modlara da sahip olan oyunun sorunlarının kısa bir süre içerisinde çözülüp oynanabilir duruma gelmesi bekleniyor.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-mobile-not-starting-for-several-playe/1100-6470240/
93
26
21
16
10
Emoji İle Tepki Ver
93
26
21
16
10