• Anasayfa
  • Sinema
  • Cem Yılmaz Kara Komik Filmler'in Vizyon Tarihlerini Açıkladı

Cem Yılmaz, 'Kara Komik Filmler' Serisinin Vizyon Tarihlerini Açıkladı

33
6
5
2
1
Ünlü komedyen, aktör, film yapımcısı, senarist ve yönetmen Cem Yılmaz, yeni film projesi olan Kara Komik Filmler hakkında bazı detaylar sundu. Filmin afişini vizyon tarihiyle birlikte paylaşan Cem Yılmaz, yeni projesi için merak uyandırdı.

Türk sinema tarihinin en komik filmlerinden bazılarını yazan, yöneten ve daha çok oynayan ünlü komedyen Cem Yılmaz, verdiği kısa bir aradan sonra yeniden beyaz perdeye dönüyor. Usta ismin geçtiğimiz nisan ayında ilk kez duyurduğu Kara Komik Filmler adındaki yapımı, 18 Ocak ve 15 Mart tarihlerinde sinema salonlarında yer alacak. 

Geçtiğimiz yıl Arif V 216 filmiyle GORA evrenine biraz nostaljik bir şekilde geri döndüren Yılmaz, yeni projesinin içeriği hakkında herhangi bir açıkalamada bulunmadı. Sadece sosyal medya hesaplarından bu filmler için tasarlanan afişi de daha önce paylaşmıştı.

Kara Komik Filmler’in afişi şu şekilde olacak:

Arif V 216 filmiyle 5 milyon seyirci barajını aşan Yılmaz ve ekibi bu filmde de bir arada olacak. Yapımların başrollerinde yine Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Seda Bakan gibi isimler yer alacak. Yılmaz yine esprili bir dille yeni projesi hakkında “Kara Komik Filmler! Ocak ve Mart‘da 4 hikayesi ile sinemalarda. Çok güzel olacağını düşünüyorum, ben zaten hep öyle düşünürüm" açıklamasında bulundu. 

Kara Komik Filmler ile ilgili detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın :)

33
6
5
2
1
Emoji İle Tepki Ver
33
6
5
2
1