CES 2014'ün İlk Krizi Samsung'ta Yaşandı

0
0
0
0
0
CES 2014'ün İlk Krizi Samsung'ta Yaşandı
Basın toplantısına, Samsung'un 110 inçlik Ultra HD televizyonu hakkında konuşmaıs için davet edilen ünlü yönetmen Michael Bay, birkaç dakika sonra daha konuşmasına başlamadan sahneden indi.
İki gündür sadece basın mensuplarna özel ziyaretlere ve basın toplantılarına açık olan CES 2014 çerçevesinde düzenlenen Samsung basın toplantısında Transformers filmlerinin de yönetmeni olan Michael Bay, 110 inçlik Ultra HD çözünürlükteki televizyon hakkında konuşması için çağırılmıştı.

Konuk konuşmacı olarak orada bulunan Michael Bay, sunucunun daveti ile sahneye çıktı. Selamlaşma kısmı bittikten sonra televizyondan söz etmeye başlayacaklardı ki; o sırada Michael Bay'in teleprompterı bir arıza yaptı ve ünlü yönetmen konuşmasından koparıldı.

Bunun üzerine gerilen Michael Bay, arkasını dönerek gergin bir şekilde sahneden indi ve toplantıdan çıktı. Bu gerginliğinin sebebi anlaşılmayan Michael Bay, daha sonra yazdığı bir blog ile özrünü dile getirirken kendisini ne kadar utandırdığından bahsetti ve Samsung'a bu hatasını telafi edeceğine dair bir söz verdi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0