Dokunmatik Kılıf Sensus

1
0
0
0
0
Dokunmatik Kılıf Sensus
Canopy firmasının, CES 2014'te görücüye çıkardığı iPhone için geliştirilmiş dokunmatik kılıfı Sensus, büyük ilgi topladı.
Las Vegas'ta devam eden CES 2014 etkinliğinde yepyeni ürünler birbiri ardına tanıtılmaya devam ediliyor. Son olarak Canopy firması, Sensus isimli iPhone uyumlu dokunmatik kılıfı kullanıcılarının beğenisine sundu.

PS Vita'nın arka kısmında bulunan dokunmatik panelin görevini kısmen gerçekleştiren bu kılıf, iPhone'a şarj/dock girişinden bağlanabiliyor. Şimdilik en fazla kullanılan uygulamalar için uygun olan bu kılıf, iPhone'un arka kısmını tamamen dokunmatik hale getiriyor.

Ağırlık ölçebiliyor

iPhone'un 5 ve 5S modelleriyle uyumlu olan kılıf, cisimlerin ağırlıklarını ölçebiliyor. Ağırlığını ölçmek istediğiniz objeyi uygulamayı açarak iPhone'un üzerine koymanız yeterli olacak.

Oyun oynamak Sensus ile zevkli olabilir

Kılıfın arka yüzeyiyle birlikte yan tarafının da dokunmatik olması sayesinde internet sayfaları arasında geçişler ve oyun oynamak çok daha zevkli olacak gibi görünüyor.

Şimdilik belli başlı oyun ve uygulamalar için uyumlu olan kılıfın ileriki zamanlarda çok daha fazla uygulamaya destek vereceğini düşünüyoruz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0