Kelliğe Karşı Kask: iGrow

0
0
0
0
0
Kelliğe Karşı Kask: iGrow
CES 2014, giyilebilir teknolojik ürünlerde kelimenin tam anlamıyla devrimlerin yaşandı bir etkinlik oldu. Dev teknoloji firmalarının birbiri ardına çıkardıkları giyilebilir teknolojik ürünler içerisinden en iddialı olanlardan birisi de kuşkusuz kelliği önleyici özelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan iGrow.
CES 2014'ün en dikkat çekici ürünlerinden birisi de üretici firmanın garanti verdiği, kelliğin önüne geçilmesini sağlayan kask iGrow. Firma yetkilileri, kaskın içerisinde bulunan 21 lazer ve 30 LED diyotuyla saç olmayan bölgelerde saç çıkarmaktan ziyade birkaç ay kullanımın ardından zayıf saçların daha güçlenerek olası kelliğin önüne geçileceğini belirtiyorlar.

iGrow'la ayrıca MP3 çalarınızla bağlantı yaparak bir yandan saçlarınızı güçlendirirken bir yandan da müzik dinleyebiliyorsunuz. Ürünün etiket fiyatı 695$ fakat üretici firma ürünlerine o kadar güveniyor ki, işe yaramaması durumunda 6 ay içerisinde ödenen ücretin iade edilmesini garanti ediyor. Bu kadar uzun bir vadede para iadesinin yapılmasını da göz önüne alacak olursak, denemekten bir zarar gelmeyek gibi duruyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0