Lenovo Think Pad 8 İncelemesi

0
0
0
0
0
Lenovo'nun en iyi performansa sahip tableti geliyor. ThinkPad 8 hem işkolikler, hem öğrenciler, hem de eğlence için bir tablete ihtiyaç duyanlar için harika bir seçim. Ne var ki Lenovo'nun tasarım konusunda biraz daha çalışması gerek gibi.
Hem tasarım, hem de yüskek performansı aynı anda barındırmakta biraz sıkıntı çeken Lenovo, son derece şık tasarımlı; ancak performansı rakiplerinin gerisinde kalan Yoga 8'in ardından bu yılki CES'te tanıtacağı ThinkPad 8'den biraz bahsetti. Sonuç, Lenovo için oldukça ümit verici.

Her aşamasında kendisini pazarın büyük pay sahiplerine biraz daha yaklaştırmayı başaran Lenovo, bu kez bir Windows tablet ile çıkıyor karşımıza ve açıkçası bizleri de heyecanlandırıyor.

Taşınabilirlikten ödün vermeden yüksek performans alabileceğiniz bir table istiyorsanız, Lenovo sizi duymuş gibi görünüyor.

Google Nexus 2013 ile hemen hemen aynı ölçülere sahip olan ThinkPad 8, Lenovo'nun yeni Windows tableti. Windows işletim sistemi her şeyden önce Office gibi Microsoft uygulamalarına imkan verdiğinden kullanım alanı olarak Lenovo ThinkPad 8'i başlı başına bir tercih sebebi yapıyor.

Benim ne işime yarasın Office ben tableti oyun oynamak ya da internette gezinmek için alıyorum diyenler için ise Think pad 8'in farklı cevapları var

 ThinkPad 8'in özellikleri

8.3 inçlik Lenovo ThinkPad 8, 1920 x 1200 piksel çözünürlüğü ile son derece parlak ve tatmin edici bir görüntü kalitesi sunuyor.

Bu ideal büyüklükteki ekranın altında barındırdığı Intel'in Bay Trail Quad-Core işlemcisi ve 2 Gb RAM ile de kendisine Windows işletim sistemi için iyi bir güç ünitesi oluşturuyor. Ayrıca 128 Gb'a kadar sabit disk alanı seçenekleri de sunan ThinkPad 8'in Micro SD yuvası ekstra hafıza alanına da imkan veriyor.
 

 Dolby Ev Sineması


İşi sadece internet olanlar ve donanım özellikleri ile çok da ilgilenmeyenlerin tercih etmesi gereken kısım ise Lenovo ThinkPad 8'in bağlantı özellikleri. WiFi versiyonunun yanı sıra ThinkPad 8, 4G ve LTE/3G gibi bağlantı seçenekleri sunuyor. Ayrıca internet, müzik ve film keyfinizi artırmak için de Dolby Ev Sineması hoparlörlerine sahip.

Sağlamlık hissi veren alüminyum gövdenin arka yüzünde ise 10 megapiksellik bir kamera bulunduran ThinkPad 8, yüksek çözünürlükteki ekranını dolduracak ve sizi tatmin edecek fotoğraflar yakalayabiliyor ya da isterseniz 2 megapiksellik ön kamera ile görüntülü görüşmelerinize imkan veriyor.

Microfost Office gibi programları daha rahat kullanabilmeniz için USB girişine de sahip olan ThinkPad 8'inizi isterseniz harici bir monitöre ve klavyeye de bağlayabiliyor ya da video izlemek için televizyonunuzu kullanabiliyorsunuz.

Lenovo'nun 450 Dolar'dan başlayan ilk 8 inçlik tableti olma ünvanına da sahip olan ThinkPad 8, Ocak ayının sonlarına doğru piyasaya çıkacak. Kendisini ilk göreceğimiz yer ise CES 2014 Las Vegas olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0