LG Akıllı Ev Sistemleri

0
0
0
0
0
LG Akıllı Ev Sistemleri
CES 2014'te az önce basın toplantısı gerçekleştiren LG'nin akıllı eşyaları hem birbirleri ile, hem de sizinle iletişim içinde çalışıyor, öyle ki isterseniz buzdolabınıza mesaj atabiliyorsunuz!
CES 2014 kapsamında biraz önce başlayan basın toplantısı hala devam ederken LG'nin akıllı ev teknolojileri ile ilgili planları da gün yüzüne çıktı.

Koreli teknoloji devi tüm elektronik cihazları birbiri ile ve sizinle iletişim içinde ve mükemmel bir uyum ile yaşayan bir akıllı ev geleceğinin temellerini atmış durumda.
 

 Buzdolabınıza mesaj atın!


Alışveriş için artık listeye ya da evdeki birine telefon etmenize gerek yok. Buzdolabınıza mesaj atmanız yeterli, kaç yumurta kaldığını ya da dolaptaki peynirin ve sebzelerin durumunu size buzdolabınız söylesin. Aceleniz var ve bulaşıkların bitmesi mi gerekiyor? Sorun bulaşık makinenize ve yıkamanın hangi aşamada olduğunu size söylesin.
 

 Fırınınıza sorun!


Yemek yapmaya kalkıştınız; ama tarifi mi unuttunuz? Fırınınız size anlatsın ve misafirlerinize fevkalade bir ziyafet sunun ya da fotoğrafları neden telefona gönderip ufak bir ekranı televizyona bağlayasınız ki? Neden direkt televizyona mesaj atmıyorsunuz?

LG, işte tüm bu saydıklarımızı projelendirmiş ve bu yıl içinde gerçekleştireceğini söylüyor. Bakalım CES 2014 kapsamında açıklanan bu yeniliklerin ne kadarını hayatımıza yerleştirebilecekler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0