Samsung Galaxy Note Pro Tanıtımı

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Note Pro Tanıtımı
Bir süre önce, bu yıl içinde piyasaya çıkacağı duyurulan Samsung'un 12.2 inçlik tableti sonunda gün yüzüne çıktı. Merakla beklenen tablet, üstün performanslı ve profesyonel kullanıcılarla kurumsal tüketicileri hedefleyen Galaxy Note Pro CES 2014'te.
Samsung'un bir süredir beklenen 12.2 inçlik yeni tableti CES 2014 sürecinde görücüye çıkacak ve ziyaretçiler ilk kez bu göz kamaştırıcı tableti deneme şansı bulacak.

Bugün başlayacak olan basın toplantısında tanıtımı yapılacak olan Samsung Galaxy Note Pro, adından da anlaşılacağı gibi profesyonel kullanıcıları ve kurumsal kullanımı hedef alacak.

İlk görüntülerine sadece reklam panolarından ulaşabildiğimiz Galaxy Note Pro'nun bu görsellerden S Pen ile birlikte geldiğini ve bu doğrultuda Samsung'un kalem uygulamasına da yeni bir şeyler eklediğini anlayabiliyoruz. Galaxy Note 3'te son derece etkileyici bir performans sergileyen S Pen, bakalım Note Pro ile ne kadar daha ileri gidebilmiş.

Ayrıca donanımı hakkında da bilgilerin gelmeye başladığı Note Pro, Snapdragon 800 işlemciye sahip ve 3 Gb RAM ile güçlendirilmiş durumda. Android'in en son sürümü olan 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olan bu güçlü tabletin ekranı ise 2560 x 1600p çözünürlükte adeta göz kamaştırıyor.  9500 mAh gücündeki bataryasının ise Note Pro'ya ne kadar açık durumda kalma kabiliyeti verdiği ise henüz bilinmiyor.

Aynı basın toplantısında Note Pro ile birlikte Samsung'un Note serisinin kuzeni Samsung Tab'in de 8.4 ya da 10.1 inçlik Pro modellerinin tanıtılması bekleniyor.

Bakalım Samsung başka nasıl oyuncaklar gösterecek bizlere CES 2014 boyunca ...
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0