• Anasayfa
  • CES 2015
  • Monster'dan Suya Dayanıklı Hoparlör ve Sporcular İçin Özel Kulaklık

Monster'dan Suya Dayanıklı Hoparlör ve Sporcular İçin Özel Kulaklık

2
0
0
0
0
Özellikle kulaklık konusunda en iyi performans sağlayan firmalardan Monster, CES 2015'te su geçirmez özellikteki kulaklık ve hoparlör tanıtımını yaptı.
CES 2015'in stand açan firmalarından ses uzmanı Monster, ilgi görebilecek iki yeni ürün tanıtımıyla karşımıza çıkıyor.

SuperStar BlackFloat adındaki taşınabilir hoparlörü ve iSports adındaki kulaklığını görücüye çıkaran firma, özellikle SuperStar hoparlörü ile farklı bir deneyim sunacak.Su geçirmez özelliği bulunan hoparlör, aynı zamanda su üzerinde yüzebilme özelliğine sahip. Havuzunuzun ortasında bile olsanız müzik zevkinizi yanınıza getirebilmenizi sağlayan hoparlör, Bluetooth bağlantısı ile kablosuz müzik zevki yaşatıyor. 3.5mm jack girişi bulunan cihazda bluetooth özelliği de düşünülmüş.Bunun dışında Monster'ın sporculara özel olarak dizayn edilen iSports ailesine iki üye ekleyen firmanın, iSport Bluetooth Wireless Super Slim ve iSport Bluetooth Wireless'ı yaratarak olaya farklı bir boyut kazandırdığı söylenebilir. Her iki ürün de adından anlaşılabileceği üzere kablosuz kullanım sağlıyor. Bu iki modelden SuperSlim versiyonunun farkı ise kask takan sporculara özel bir tasarım olması.

Fiyatlara gerecek olursak, su geçirmez özellikteki hoparlör SuperStar BlackFloat için $169 fiyat biçen Monster, iSport Bluetooth Wireless SuperSlim için $149 ve iSport Bluetooth Wireless için ise $129 bir fiyat belirlemiş.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0