Wacom'dan Yeni Grafik Çizim Tableti

1
0
0
0
0
Grafik çizim tabletleri konusunda en iyi firma olan Wacom, Cintiq serisine iki yeni tablet ekledi.
Özellikle grafikerler, mimarlar, karikatüristler gibi kağıt kalem ve çizim ile fazla haşır neşir olanların ilgilendiği ve en iyi marka olarak gösterdikleri Wacom firmasının en iyi grafik tabletleri serisi Cintiq için iki yeni üye tanıtımı yapıldı.

Wacom Cintiq 27QHD ve 27QHD Touch olarak geçen iki model grafikerler için gelişmiş özellikler sunuyor.27" ve QHD (2560 x 1440) çözünürlüğündeki bu yeni iki tablet Wacom firmasının en büyük ve en iyi çözünürlüğe sahip ekranları bulunan iki yeni tableti oluyor.  Bunun yanı sıra ExpressKey™ kumandası ekranın herhangi bir yerinde sabit olarak durabiliyor ve kullandığınız program için çeşitli kısayollar atayarak işlemlerinizi daha hızlı yapmanıza olanak sağlıyor.

Adobe RGB desteği %97 olan Cintiq serisinin bu yeni ürünleri 1 milyardan fazla renk seçeneği sunarak istediğiniz kadar renk detayı verebilmenize olanak sağlıyor. Büyüyen ekran sayesinden daha geniş bir açıya sahip olabilecek kullanıcılar da 2K erkan ile daha canlı ve daha rahat görünüme kavuşmuş olacak.

Yanında gönderilen özel kaleminin sahip olduğu 2048 farklı basınç hissedebilme özelliğiyle renk geçişleri arasında tıpkı normal bir kalem ile nasıl renk açma işlemi yapabiliyorsanız bu cihazlar ile de yapabilmeniz mümkün.Ayrıca 27QHD Touch ile de ekrana dokunarak da işlem yapabilmenize olanak sağlayan cihazdaki multi-touch desteğiyle de çizim yaparken çizimi büyültüp küçülterek, döndürerek gerekli düzeltmeleri ekana dokunarak yapabilmenizi ve işinizi biraz daha hızlandırabilmenizde kolaylık sağlıyor.

Üst seviye, profesyonel grafikerler için üretilen bu iki cihazın da fiyatları üst seviye olarak belirlenmiş. Yani, bu tabletlerin normal olanı (27QHD) €2,199.90 iken, dokunmaya duyarlı versiyonu (27QHD Touch) versiyonu ise €2,599.90'lık bir fiyat etiketine sahip.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0