• Anasayfa
  • CES 2015
  • Xiaomi'den "Ağustos Böceğinin Kanadından İnce" Akıllı Telefon

Xiaomi'den "Ağustos Böceğinin Kanadından İnce" Akıllı Telefon

0
0
0
0
0
Xiaomi'den "Ağustos Böceğinin Kanadından İnce" Akıllı Telefon
Çin’in yükselen değeri Xiaomi, bu yıl Redmi 2 akıllı telefonuyla 2015 hızlı bir giriş yapmıştı. Şimdi de bu ay içerisinde çok ince bir akıllı telefonun tanıtımını daha gerçekleştirecek.
Çin’in yükselen değeri Xiaomi, bu yıl Redmi 2 akıllı telefonuyla 2015 hızlı bir giriş yapmıştı. Şimdi de bu ay içerisinde çok ince bir akıllı telefonun tanıtımını daha gerçekleştirecek.

Yeni akıllı telefonun modelinin ne olacağıyla ilgili beklentiler iyice artmışken, 15 Ocak tarihinde Çin’in başkenti Pekin’de bir etkinliğin yapılacağıyla ilgili davetiyenin olduğu öğrenildi.

Etikinlikte tanıtılacak telefonla ilgili oldukça ilgi çekici bir ipucu verilmiş: Telefon ağustos böceğinin kanadından daha ince olacak. Bir ağustos böceğini incelemediğimiz için inceliğiyle ilgili net bir bilgi veremesek de, telefonun böyle bir incelikte gelecek olmasını iddialı bir açıklama olarak kabul edebiliriz. Bu inceliğin, telefonun gövdesinin mi yoksa ekran kenarının inceliği olarak mı açıklandığını bilmiyoruz. Fakat önceden gelen haberlere göre telefonun ekranının kastedildiğini söyleyebiliriz. Şimdilik olayı fazla sulandırmadan en iyisi 15 Ocak tarihini bekleyelim.

Bunun dışında Xiaomi, etkinliğe katılacaklara uygulama mağazasından 16 dolar değerinde hediye çeki verecek ve 8 Ocak (bugün) tarihinden itibaren geçerli olacak. Xiaomi’nin yeni akıllı telefonunun adının Mi4S ya da Mi5 adında çıkması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0