• Anasayfa
  • Chrome
  • Fazla Sekmeleri Saklayabileceğiniz Eklenti: Tab Snooze

Fazla Sekmeleri Saklayabileceğiniz Eklenti: Tab Snooze

0
0
0
0
0
​Bazen ya işimiz gereği ya da birden fazla sekme açarak birçok sayfayı tarayıcımızda tutmak isteriz. Hatta öyle bir zaman olur ki hangi site olduğunu göremeyerek sadece birer sekme görürüz. İşte bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için çok iyi bir eklentiyi açıklamak istiyorum: Tab Snooze.
Bazen ya işimiz gereği ya da birden fazla sekme açarak birçok sayfayı tarayıcımızda tutmak isteriz. Hatta öyle bir zaman olur ki hangi site olduğunu göremeyerek sadece birer sekme görürüz. İşte bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için çok iyi bir eklentiyi açıklamak istiyorum: Tab Snooze.

Sadece Chrome için hazırlanmış olan Tab Snooze, tarayıcının tepesinde sürekli olarak açık duran sekmelerden istediklerinizi saklamanızı sağlıyor. Saklanan sekmeler, belirli bir süre sonra tekrar açılıyor.

Mesela daha sonra okumak üzere bir web sayfasının bulunduğu sekme, Chrome tarayıcının tepesinde açık durmak yerine bu eklenti sayesinde saklanıyor ve kullanıcı istediği zaman eklentinin menüleri arasından sekmeye ulaşabiliyor. Oldukça kullanışlı olan bu uygulamaya erişebilmek için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0