• Anasayfa
  • Yaşam
  • Coachella'nın 2. Haftası YouTube'dan Canlı Yayınlanacak

Coachella Müzik Festivalinin 2. Haftası YouTube'dan Canlı Yayımlanacak

7
1
1
0
0
Türkiye'den birçok ünlü ismin de katıldığı dünyanın en ünlü müzik festivallerinden biri olan Coachella Festivali, bu hafta sonu YouTube'dan canlı olarak yayımlanacak.

YouTube, 2019 Coachella'nın ilk haftasında rekor bir izlenme sayısına ulaştı. Şirket, bu hafta sonu yayımlanacak olan müzik festivalinin 2. haftasında da rekor bir izlenme bekliyor.

12-14 Nisan arasında Youtube'dan canlı yayımlanan Coachella, 2011 yılında Kaliforniya'nın Indio kentindeki Empire Polo Grounds'ta müzik festivali yayımlanmaya başladığından bu yana 82,9 milyon canlı görüntülenme ile en çok izlenen yayın oldu. Canlı yayın, bu yıl 2018'e göre %90 fazla izlendi. Geçen hafta sonu yayımlanan programa yaklaşık 70 sanatçı katıldı.

19 Nisan cuma günü Amerika saatine göre 17.00'da başlayıp 21 Nisan Pazar günü sona erecek  Coachella 2. hafta için Youtube kameraları yine açık olacak. KCWR radyosunun müzik direktörü Jason Bentley'in sunacağı “Coachella Curated” programında seçkin şarkıcılar ve şarkıları olacak. Her iki hafta sonundan özel konuklar, sanatçı röportajları ve yorumları, belgesel kısa filmleri, hareketli bölümlerden seçme şarkılar ve performanslar yer alacak.

“Coachella Curated” canlı yayınında Bad Bunny, Jaden Smith, Tame Impala, Billie Eilish, Sofi Tukker, Bob Moses, Mac DeMarco, Rüfüs Du Sol, ve DJs Dillon Franci, Nina Kraviz gibi popüler sanatçılar yer alacak.

J Balvin, King Princess, JPEGMAFIA gibi sanatçıların popüler Instagram kişiliği Miquela ile röportajlarının yanı sıra geçen hafta sonundan seçilecek içerik de yayımlanacak. Ayrıca festivalin kurucusu Paul Tollett, altı farklı kıtada çekilen filmde Billie Eilish, Cola Boyy, Idris Elba, Rüfüs Du Sol, Calypso Rose, Bob Moses, Mr Eazi, Nina Kraviz gibi sanatçıların evlerinden hikayeler sunacak.

Dileyenler canlı yayını Coachella'nın YouTube kanalından izleyebilecek. 

Kaynak : https://variety.com/2019/digital/news/youtube-2019-cocachella-record-views-1203193219/
7
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
0
0