Süper Kahramanların Suça Karıştığı Code 8'in Fragmanı Yayınlandı

22
2
1
1
1
Stephen Amell, geçtiğimiz hafta Code 8'in ilk tanıtımını yaptı ve Vertical Entertainment geçtiğimiz günlerde filmin yeni fragmanını yayınladı. Süper güçleri olan insanların ayrımcılıkla ve yoksullukla verdiği mücadele, daha önce gösterime giren kısa filmde beğeni toplamıştı.

Arrow'un yıldızı Stephen Amell ve The Flash dizisinde oynayan kuzeni Robbie Amell, 'Code 8' filminde bir araya geliyor. İkili, 2016 yılında nüfusun %4'ünün özel güçlere sahip olduğu ancak süper güçlere sahip olan insanların dışlandığı ve suçlu muamelesi gördüğü, fütüristik bir dünyada geçen bir kısa filmde de rol almışlardı.

Kısa filmde Amell kuzenlerin oynadığı hikaye, hayranlar arasında kısa sürede popüler oldu ve uzun metrajlı bir film yapılması için kampanya başlatıldı. Geçen hafta,Stephen Amell, Twitter'da Code 8'in ilk tanıtımını yaptı ve artık filmin tam fragmanı yayınlandı.

code 8 fragman

Vertical Entertainment tarafından yayınlanan yeni fragman, Amell'in daha önce paylaştığı tanıtımdan biraz daha uzun ve özel güçleri olan insanların yanı sıra Robbie'nin karakteri Connor Reed'in yaşayacağı tehlikeler hakkında biraz daha fazla fikir edinmemizi sağlıyor.

Jeff Chan'in yönettiği uzun metrajlı Code 8 filmi, kısa filmde olduğu gibi, nüfusun %4'ünün doğaüstü yeteneklerle doğduğu, ancak kahraman olarak kabul edilmek yerine, ayrımcılığa uğradıkları ve yoksulluk içinde yaşadıkları bir dünyada geçiyor.

Özel güçlere sahip insanların birçoğu hayatta kalmak için suça başvuruyor. Code 8'de Connor Reed (Robbie Amell) de bu insanlardan biri ve hasta annesinin (Kari Matchett) tedavi masraflarını karşılamaya çalışıyor. Gündelik işlerde çalışmak yetmiyor ve Connor Garrett (Stephen Amell) liderliğindeki bir suç operasyonuna sürükleniyor.

Code 8 fragmanı şu şekilde:

Geçtiğimiz yaz boyunca dünyanın dört bir yanından 10 binlerce izleyici projeye destek verdi ve Eylül ayında Code 8'in dünya çapında gösterilmesi için Vertical Entertainment ile anlaşma yapıldığı bildirildi. Code 8, 13 Aralık'ta vizyona girecek.

Kaynak : https://www.slashfilm.com/code-8-trailer-a-world-where-superpowers-are-outlawed/
22
2
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
22
2
1
1
1