• Anasayfa
  • Yaşam
  • Telefon Görüşmesi Yapanlar İçin 5 Kablosuz Kulaklık

Çok Fazla Telefon Görüşmesi Yapanların Kullanabilecekleri 5 Kablosuz Kulaklık

21
7
5
5
3
İşi dolayısıyla çok fazla telefon görüşmesi yapmak zorunda kalan kişiler bilirler, her seferinde telefona sarılmak bir süre sonra can sıkıcı bir hal alır. Bugün, bu sorunu ortadan kaldıracak 5 kablosuz kulaklık önerisi sunuyoruz.

Son dönemde kablosuz kulaklık teknolojisi iyice gelişmeye başladı. Bu gelişme daha çok müzik dinlemek isteyen kişileri kapsıyor olsa da genel olarak telefon görüşmesi yapan kişiler de bu durumdan yararlanabiliyorlar. Kablosuz kulaklıklarda sürekli telefon görüşmesi yapan insanlar, müzik dinlemek için geliştirilen kablosuz kulaklıkların aksine hem daha küçük hem de daha kaliteli mikrofonlara sahip kulaklıklara yöneliyorlar. Bugün sizlere, telefon görüşmelerinizi yapmanızı sağlayacak 5 kablosuz kulaklık önereceğiz.

QCY Mini-1 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Minik yapısıyla telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayan QCY Mini-1 kablosuz kulaklık, sahip olduğu taşınabilir şarj kutusuyla günlük kullanımlarda çok işlevsel olabilir. 80 saat bekleme süresi bulunan cihaz, tek şarjla 3-4 saat konuşma süresi sunarken, yanında bulunan taşınabilir şarj kutusu kulaklığı en az 5 defa şarj edebilir. Kulaklıkla müzik de dinleyebilirsiniz, ancak tek bir kulaklık olarak gelmesinden dolayı stereo yerine mono bir müzik deneyimi yaşarsınız.

QCY Q26 Pro Kablosuz Bluetooth Kulaklık

45 mAh bataryası ile 3 saat konuşma süresi sunan kablosuz kulaklık, yalnızca 5 gram olan ağırlığı sayesinde kulağınızda yokmuş hissi yaratır. Tüm iPhone ve Android cihazlarla çalışabilen kablosuz kulaklık basit su sıçramaları ve tere karşı dayanıklıdır.

QCY Q29 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

QCY’nin çift halinde gelen kablosuz kulaklığı, telefon görüşmeleri dışında müzik dinlemenize de olanak tanır. Yanında gelen şarj kutusu sayesinde şarjı biten kulaklıklarınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. 2-3 saat konuşma süresi vaat eden QCY Q29 Pro TWS, çift halinde olmasından dolayı konuşma dışında müzik dinlemek isteyenlerin de tercihi konumunda.

Bix Business Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Her yönüyle iş görüşmeleri yapanlar için tasarlanmış kulaklık, telefon görüşmelerini kolaylıkla yapacak özelliklerle donatılmıştır. Çağrı yanıtlama, son aranan numaraya tekrar arama, gelen çağrı numarasının okunması gibi fonksiyonlara sahiptir. 3-4 saat konuşma süresi sunan kablosuz kulaklık, çok sık iş görüşmesi yapanların tercih edebileceği bir kulaklıktır.

Xiaomi Mi Youth Edition Bluetooth Kulaklık

Artık her alanda görmeye alıştığımız Xiaomi’nin kablosuz kulaklığı Mi Youth Edition, hem uygun fiyatı hem de sağladığı fonksiyonlarla pek çok kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor. 3 saat konuşma süresi sunan kablosuz kulaklık, aynı zamanda 100 saat bekleme süresiyle de günlük kullanımları rahatlıkla çıkarabiliyor.

Eğer bu kablosuz kulaklıklar hoşunuza gitmediyse, buraya tıklayarak Teknostore’da yer alan diğer kablosuz kulaklıklara göz atabilirsiniz.

21
7
5
5
3
Emoji İle Tepki Ver
21
7
5
5
3