9
6
3
1
0

Samsung'un geçen yılın fiyaskosu konumuna rahatlıkla yerleşen akıllı telefonu Galaxy Note 7'nin devamı olan Galaxy Note 8, 5.000 liralık fiyat etiketiyle ön siparişe çıktı. Bizlere de cihazı satın almayı düşünenler için bir ön inceleme çekmek düştü.

Cihaz fiyat etiketiyle şüphesiz her baba yiğidin kullanacağı bir cihaz değil. 18 Eylül'de raflarda yerini alacak akıllı telefon Samsung'un fanlarına ve S-Pen gibi biğr üretkenlik aracına "gerçekten" ihtiyacı olan kişiler için geliyor. Donanımsal olarak 2017 sınıf amiral gemilerinden herhangi bir eksiklik taşımayan, tüm tikleri işaretleyen cihaz tek bir kategoride bizce sınıfta kalıyor, o da batarya kapasitesi. 3.300 mAh'lik bir bataryayla gelen telefon kendisinden daha küçük Galaxy S8+'tan bile daha düşük bir kapasiteye sahip. Bunun gerekçesi olarak geçen yılın faciasını görüyoruz; Samsung, sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yiyor. 

Sizler için bu videomuzda Samsung'un en iyi ve en yenisi olarak tabir ettiği akıllı telefonunu yılımızın diğer popüler cihazlarıyla da karşılaştırarak kısa bir şekilde inceleyerek tüm önemli konuların üzerinden geçmeye çalıştık. İyi seyirler.

9
6
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
6
3
1
0