Veri Analizinin Kapıları Bu Sene de Data&Analytics Summit ile Aralanıyor!

1
0
0
0
0
Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen Türkiye’nin en prestijli veri bilimi zirvesi Data&Analytics Summit (DAS), bu sene 22 Ekim tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde ve online platformda gerçekleşiyor.

BÜYAK, bu sene 22 Ekim 2022 tarihinde lise, üniversite fark etmeksizin 800 kişinin katılacağı Data & Analytics Summit 2022’i hem Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde yüz yüze aynı zamanda online olarak hibrit gerçekleştiriyor.

Data&Analytics Summit (DAS) neler sunuyor?

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen DAS ile, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden gelen konuşmacılarından dinleyeceğiniz sunumlarla veri bilimi dünyasını keşfedecek, merak ettiklerinizi uzmanlardan öğrenecek aynı zamanda sektöre olan bakış açınızı değiştirebileceksiniz. 

Alanında uzman kişilerden dinleyeceğiniz sunumlarla ve katılabileceğiniz atölyelerle kendinizi geliştirme imkanı bulabileceksiniz.

Etkinlik için bilet satışları 20 Ekim Perşembe günü 23.59 itibarıyla sona eriyor. Google, Mastercard, İstanbul Data Science Academy, Hepsiburada, Sovos, Şişecam, Akbank, P&G ve daha nicelerini kaçırmamak için başvurunuzu tamamlayarak etkinlikte yerinizi alabilirsiniz!

Detaylı bilgi için Instagram sayfasını inceleyebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0