DC Başkanının Görevinden Ayrılacağı Açıklandı! Yerine Gelecek İsim Henüz Belli Değil

11
1
0
0
0
2018'den bu yana DC Films başkanlığını üstlenen Walter Hamada'nın görevinden ayrılacağı açıklandı. Hamada'nın ayrılığı, Warner Bros.'un onayını bekliyor.

Son yıllarda kötü zamanlar geçiren ve Marvel karşısında pek de mücadele edemeyen DC, bugün önemli bir haberle gündeme geldi. Deadline tarafından paylaşılan detaylara göre son 4 yıldır DC Films’in başkanlığını üstlenen Walter Hamada, görevinden ayrılıyor.

15 yıldır DC bünyesinde görev yapan ve 2018’den bu yana başkanlığı üstlenen Walter Hamada, normalde 2023’e kadar sürecek bir anlaşmayı geçtiğimiz yıl imzalamıştı. Kendisinin DC bünyesindeki ya da başka bir yerdeki bir sonraki görevi ise şu anda bilinmiyor. Bununla birlikte Hamada'dan boşalan koltuğun kim tarafından doldurulacağı da henüz bilinmiyor.

Hamada, DC başkanı iken nelere imza attı?

walter hamada

Hamada, DC başkanlığı boyunca DC filmlerinin HBO Max bünyesinde yayınlanmasını sağlamıştı. Bununla birlikte The Batman, iki Oscar kazanan Joker ve Aquaman gibi yapımların başında bulunmuş, Constantine, Joker’in devam filmi Folie à Deux, The Flash ve The Penguin’e özel spin-off dizisi gibi yapım planlarının doğmasında rol oynamıştı.

Hamada’nın görevden ayrılması içinse henüz Warner Bros. tarafından bir onay çıkmadı. Fakat aktarılan detaylara göre iki taraf, daha önce bu ayrılışın gerçekleşmesi için önce Black Adam’ın vizyona girmesi konusunda anlaşmaya varmıştı. Bu da Hamada’nın yarın ya da önümüzdeki hafta resmen görevden ayrılmış olacağına işaret ediyor.

Kaynak : https://deadline.com/2022/10/dc-films-boss-walter-hamada-warner-discovery-david-zaslav-1235149111/
11
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
1
0
0
0