• Anasayfa
  • Oyun
  • Destroy All Humans'ın Remake Sürümü Resmen Duyuruldu

Destroy All Humans'ın Remake Sürümü Resmen Duyuruldu

14
2
2
1
0
2005 yılında piyasaya sürülmesiyle birlikte oyunseverler tarafından fazlasıyla beğenilen bir oyun olan Destroy All Humans'ın yenilenen sürümü resmen duyuruldu. Yapılan duyuruda oyunun 2020 yılında piyasaya sürüleceği ve farklı platformlarda oynanabileceği belirtildi.

İlk kez 2005 yılında piyasaya sürülen ve Pandemic Studios tarafından geliştirilen bir oyun olan Destroy All Humans'ın 'remake' sürümü duyuruldu. Aksiyon-macera türünde bir oyun olan Destroy All Humans'ta 1959 yılına dönüyorsunuz ve Amerika'ya gidiyorsunuz. Bir uzaylıyı kontrol edeceğiniz oyunda, mümkün olduğu kadar bölgeyi terörize etmeye çalışacaksınız.

Piyasaya sürüldüğü yıllarda PlayStation 2 ve Xbox için üretilmiş olan Destroy All Humans'ın remake sürümü; bilgisayarlar, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oynanabilecek. 2020 yılında piyasaya sürülmesi planlanan oyunun fiyatının ne olacağı ve ön siparişlerin ne zaman alınmaya başlayacağı henüz bilinmiyor.

Bu bilgilerle birlikte bir de oyunun tanıtım videosu paylaşıldı. Eğlenceli bir oyun olacağı tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/2019/06/07/destroy-all-humans-remake-announced-a-e3-2019
14
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
14
2
2
1
0