Cars on the Road’u Bekleyemeyenlere Müjde: Dizinin Jenerik Müziği Yayınlandı

25
3
1
0
0
Cars on the Road’u Bekleyemeyenlere Müjde: Dizinin Jenerik Müziği Yayınlandı
Efsane Cars serisinin baş kahramanları Şimşek McQueen ve Mater’ın hikâyelerini anlatacak olan Cars on the Road dizisinin yayınlanmasına 3 gün kala Disney, dizinin giriş müziğini YouTube üzerinden paylaştı.

‘Ben hızım’ repliğiyle çocukluğumuzda akıllara kazınan Şimşek McQueen’in maceralarını bugüne kadar Cars serisi boyunca zevkle ve heyecanla izledik. İzleyicinin Cars serisine olan düşkünlüğünün herkes gibi Disney de farkında.

Bildiğiniz gibi Disney, 8 Eylül tarihinde Cars severlerin Mater ve Şimşek McQueen’in maceralarını izleyebileceği Cars on the Road dizisini Disney +üzerinde yayınlayacak. O güne az bir süre kalmış olsa da heyecanını dindiremeyen hayranlar için Disney, Cars on the Road’ın jenerik müziğini paylaştı.

Henüz Disney+ üyesi değilseniz, listemizde yer alan tüm filmleri ve daha fazlasını izlemek için buraya tıklayarak Disney+'a üye olabilirsiniz.

McQueen ve Mater’ın maceralarını özetleyen jenerik şarkısı:

Cars on the Road dizisi, 2017'de vizyona giren Cars 3'ten bu yana McQueen ve en iyi arkadaşı Mater etrafında dönen ilk büyük hikâye olacak. Dokuz bölümlük dizinin ilk üç bölümü Steve Purcell, sonraki üç bölümü Bobby Podesta ve son üç bölümü ise Brian Fee tarafından yönetilmiş.

Dizide McQueen ve Mater’ı, Mater’ın kız kardeşinin düğününe katılmak için doğuya doğru yola çıktıklarında maceralar yaşarken izleyeceğiz. Yukarıda paylaşılan dizinin jenerik müziği klibinde Mad Max: Fury Road gibi birkaç filme gönderme de mevcut.

Siz Cars on the Road’ın yayınlanan jenerik müziği hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Hem yerli hem de yabancı film, dizi ve belgeselleri keyifle izlemek için Disney+’a üye olabilirsiniz. Aylık 34,99, yıllık 349 TL’lik avantajlı fiyatı kaçırmayın.

Kaynak : https://collider.com/cars-on-the-road-main-title-sequence-video-disney-plus/
25
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
25
3
1
0
0