Doctor Who Hayranlarının Yüzünü Güldürecek Haber: En Sevilen Karakterlerden Biri Geri Dönebilir!

14
5
1
0
0
Bugüne kadar tonla karakter gelip geçen Doctor Who dizisindeki birkaç karakter, hayranların gözünde ayrı bir yere sahip. Bu karakterlerden birinin diziye geri dönme olma ihtimali ortaya çıktı.

1963’ten bu yana süregelen ve hala bitmeyen bir BBC klasiği olan Doctor Who her ne kadar en çok 11. (aslında 13.) doktoruyla tanınsa da bugüne kadar ki 13 (aslında 15) doktoruyla ve onların yancılarıyla hayranların gönlünde yer etmiş bir dizi.

Doctor Who’nun yeni sezonuna dair hayranlarını bayağı bir heyecanlandıracak bir bilgi ortaya atıldı. 15 doktordan hayranların 2015’te diziden duygusal bir şekilde ayrılmasıyla gönlünde bir yara olan Peter Capaldi’nin doktorunun yardımcısı diziye geri dönebilir.

Clara Oswald, Doctor Who’ya geri dönebilir

Doctor Who zamanda yolculuk teması üzerinde işlendiği için her zaman geri dönüşlere kapısı açık olan bir dizi. Hatta 2015’te diziden ayrılan Clara Oswald karakteri, 2017 yılbaşı bölümü için geri dönmüştü.

Oswald’ı canlandıran Coleman ile yakın zamanda yapılan yeni bir röportajda karakterin yeniden diziye gelebileceği bilgisi ortaya çıktı. Coleman, karakterin diziye geri dönüp dönmemesiyle alakalı tam olarak şunları söyledi:

“Gelecekte olabilir, kim bilir? Bence Clara en azından bir süreliğine, muhtemelen zaman ve uzayda bir yerde parçalanmış durumdayken TARDIS'in nasıl çalıştırılacağını anlamaya çalışıyor!”

Doctor Who, uzun tarihinde çok önemli bir sezona giriyor ve Tennant, dizinin 60. yıl dönümü özel bölümleri için diziye katılacak veya geri dönecek şaşırtıcı ek karakterler hakkında şimdiden ufak tefek ipuçları vermeye başladı. Bu ipuçları her ne kadar birer şaka olsa da hayranların aklında birkaç tahmin var.

Coleman'ın röportajında söyledikleri de Tennant’ın söylediklerinin sağlamasını yapıyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın

Kaynak : https://comicbook.com/tv-shows/news/doctor-who-star-jenna-coleman-addresses-potential-return/
14
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
5
1
0
0