1
0
0
0
0
FG Tech firmasının çok yakında Türkiye’de de piyasaya süreceği Scorpion modeli oyuncu mouseunu tanıttık.

800 - 1200 ve 2000 DPI* değerinde hassasiyet ayarı bulunan ve Türkiye’de Estrella Pro adıyla piyasaya çıkması beklenen Scorpion, hafif yapısı ve palm tutuş tekniğine (fareyi avucunuzun içine oturtup parmaklarınızı uzatarak tuttuğunuz biçim) olan yatkınlığı ile son derece rahat bir kullanım sunuyor ve bileğinizi yormuyor.

Uygun fiyatı da çok gelişmiş, profesyonel bir fare aramayan kullanıcılar ve günlük kullanıcılar için FG Tech Scorpion’u çok rahat sahip olunabilir kılıyor.
 

 Katılım Koşulları

Videoda da sözünü ettiğimiz gibi, Webtekno’dan 10 FG Tech Scorpion oyuncu mouseundan ya da 15 FG Tech Estrella kablosuz mousetan birini kazanmak için Twitter hesabımızda başa tutturulmuş olan gönderiyi ve Webtekno’ya ait 5 haberi retweet etmeniz ayrıca aşağıdaki katılım formunu doldurmanız gerekiyor.

Çekilişin kazananları 5 Haziran Cuma günü açıklanacaktır.

*DPI (Dots Per Inch): İnç başına düşen nokta anlamına gelen DPI; mouse, yazıcı gibi cihazların bir inçte algıladığı noktaların sayısını ifade eder. DPI değerini artırdıkça mouseunuzu daha az hareket ettirerek imlecinizi daha fazla oynatırsınız, düşük DPI değerlerinde ise mouseunuz daha az hassasiyetle hareket eder.Formu göremiyorsanız buraya tıklayın.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0